Provokativní silueta. Prvotřídní styl.

Základ této limitované luxusní edice Arkyn tvoří módní prvky a špičkové materiály.

Nyní jsou dostupné. Exkluzivně pro ni.

Spojení módy a archivů.

Moderní design se spojuje s kultovními retro detaily a společně tvoří vrcholně poutavé tenisky. Progresivní, čistě dámský model Arkyn dostal prvky z vysoké módy, které doplňuje i odpružení BOOST pro maximální návratnost energie.

Nadčasová silueta.

Arkyn

Kendall Jenner, New York, 2017.

Najdi svůj Arkyn

Ti, kdo se nenechají zaškatulkovat.

Všestranná srbská umělkyně Ana Kras je mimořádný kreativní úkaz. Vytváří designový nábytek, interiérovou architekturu, maluje, kreslí, fotí, navrhuje módu. Je zkrátka skutečným vyjádřením hnutí Arkyn.

Fotbalistka Florencia Galarza vyloženě překypuje talenty, takže je pro Arkyn skvělou volbou. V mládí utrpěla vážný úraz, který jí zamezil v jejím plánu stát se špičkovou fotbalistkou mezinárodní úrovně. Proto se stala DJkou a Kanye Westem. Nyní se vrátila i k fotbalu a momentálně nastupuje za Boca Juniors.

Možná, že jde o jednu z nejslavnějších modelek světa. Ale ona se tak nechává označovat jen nerada. Věnuje se totiž designu, psaní, herectví i fotografii. Samo sebou nezapomíná ani na rodinu a přátele. Jde zkrátka o skutečnou tvůrkyni. Ženu, která se nenechá zaškatulkovat.

Hudebnice Syv de Blare spojuje kontrastní žánry a vytváří z nich vlastní hudební prostředí. I když se především zajímá o hudbu, je také velmi zapálenou fotografkou, čímž jen dokazuje význam Arkyn, a sice to, že kreativita se často projevuje na více rovinách.

Co mají společného profesionální tanec a květinové vzory? Marisu Competello! Po téměř deseti letech, kdy pracovala jako asistentka stylistů, začala toužit po změně. A protože i ona je ideální zástupkyní hnutí Arkyn, založila si v New Yorku designové studio Meta Flora, kde vytváří minimalistický design, který odráží její zájem o pohyb, čisté linie, barvy i texturu.

Vždycky jiné. Vždycky překvapí.