alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandfilterhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Přeskočit na hlavní obsah
adidas
Training / červen 2019

TRÉNUJ VE DVOJICI

Trénovat ve dvojici je výborný způsob, jak zvýšit tempo cvičení a dosáhnout lepších výsledků.

Mellie je kapitánkou skupiny adidas Runners v LA. Zaměřuje se na běh na dlouhé tratě. Její partnerkou je Natasha, která se dříve věnovala atletice. Společně se věnují posilování i dynamickému tréninku. Začínají strečinkem, člunkovým během, dřepy s výskokem, pokračují sprinty a tak zvaným prknem.

Pak nastává hlavní část tréninku, kdy nasadí plnou rychlost a běží na maximum. Při tom všem jim pomáhá naše podprsenka Stronger For It a legíny How We Do.

„Běhat ve skupině je rozhodně přínosné.“

Mellie Cay, kapitánka běžecké skupiny z LA a influencerka adidas

Je čas domluvit se s někým z tvých přátel na společném tréninku!

Training / červen 2019