alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandfilterhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Přeskočit na hlavní obsah
adidas
Training / červenec 2019

HEY WORLD

Kolekce adidas by Stella McCartney pro sezónu podzim/zima 2019 představuje dosud nejudržitelnější tenisové modely s novými ekologicky udržitelnými inovacemi. Každý z nás je součástí přírody a společně můžeme změnit naši planetu k lepšímu. „Hey World!“ je náš pokřik, kterým vyzýváme celý svět k uvědomělému přístupu, jednotě a aktivním činům.

ASMC-Stella-FW19-visual-1
SPORTOVCI MĚNÍ SVĚT 

Garbiñe Muguruzaová, Caroline Wozniacká, Dominic Thiem, Alexander Zverev, Angelique Kerberová a Stefanos Tsitsipas inspirují ostatní, aby měnili svět k lepšímu. Podívej se na jejich příběhy.

ASMC-Stella-FW19-visual-2

ANGELIQUE KERBEROVÁ

Vyjmenuj tři věci, které máš na Wimbledonu nejradši:

  • Hraje se na trávě
  • Je to nejprestižnější tenisový turnaj
  • Hraje se jenom v bílém oblečení


Dnes se hodně mluví o udržitelnosti. Tvoje oblečení je vyrobené z udržitelných materiálů. Jaký je to pocit hrát v něčem takovém, co je vyrobené s ohledem na životní prostředí?

Pro mě je důležité, abych byla vzorem pro budoucí generaci, a to nejen na kurtu. Tím, že na Wimbledonu nosím modely z nejudržitelnější kolekce adidas by Stella McCartney, říkám, že se snažím změnit svět k lepšímu.


ASMC-Stella-FW19-visual-3


CAROLINE WOZNIACKÁ

Ve své kariéře jsi překonala spoustu těžkostí, a to určitě nebylo jen tak. Můžeš nám o tom povědět něco víc?

Každý den se snažím ze sebe vydat to nejlepší. Mám svůj cíl a vím, čeho chci dosáhnout. Pracuju na tom každičký den a věřím, že se mi tak podaří dosáhnout svých snů.


Jak vzpomínáš na Wimbledon?

Wimbledon miluju. Má tradici a hraje se jenom v bílém. Je to turnaj s dlouhou historií. Podle mě je to úžasná událost.


Jak se jmenuje tvoje oblíbená sociální síť?

Na sociální sítě vlastně ani moc nechodím!


ASMC-Stella-FW19-visual-4

Garbiñe Muguruzaová

Řekni nám 3 důvody, proč se ti líbí na Wimbledonu:

  • Tradice
  • Elegance
  • Ticho
 

Jaké jsou tvoje oblíbené aplikace kromě velké čtyřky (to je Twitteru, IG, FB, YT)?

Mám ráda Pinterest. Ráda se podívám na pěkné fotky, interiéry, módu. Nebo fotky ze sportu, prostě všechno.


Stella McCartney propaguje udržitelnou módu už nějakou dobu. Jaký je to pocit předvést veřejnosti novou řadu udržitelného funkčního oblečení?

Je to nádhera! Vždycky jsem z její kolekce nadšená. Je úžasně pohodlná a podle poslední módy. A hlavně v jejích modelech můžu hrát naplno a přitom zbytečně neškodím naší planetě. Navíc když hraju, cítím se dobře a příjemně.


ASMC-Stella-FW19-visual-5

DOMINIC THIEM

Jak bys popsal vztahy s ostatními hráči na turnaji?

S většinou z nich vycházím dobře. Tenis je dobrý sport. Není kontaktní a nemůžeš tedy soupeřů fyzicky ublížit, naopak můžeš navázat dobré přátelské vztahy.


Vyjmenuj tři věci, které jsou podle tebe na Wimbledonu nejlepší:

  • Na prvním místě je tradice
  • Jahody
  • Londýn
 

Jaké to je být prvním mužem, který hraje ve sportovním funkčním oblečení od Stelly McCartney?

Věděl jsem o jejích dámských kolekcích, takže jsem byl dost překvapený, že přišla i s kolekcí pro muže. Dost mě to nadchlo. Těmito tenisovými modely, které tvoří první pánskou a nejudržitelnější kolekci vůbec, adidas a Stella McCartney mění styl hry. A já jsem opravdu hrdý na to, že v tomto oblečení můžu hrát.


ASMC-Stella-FW19-visual-6

ALEXANDER ZVEREV

Můžeš popsat vztahy s ostatními hráči na turnaji? Kdo je tvůj kamarád na život a na smrt?

Mým nejlepším kamarádem je jednoznačně Marcello. Spousta lidí ví, že děláme všechno společně. A taky bratr patří mezi moje nejlepší přátele. Děláme spolu hodně věcí, bavíme se a někdy vyvádíme hlouposti. Je dobrý mít na turnaji takové lidi.


Hodně zasloužilých hráčů turnaje tě označilo za budoucí jedničku. Jaké to je, když se od tebe tolik očekává, sotva jsi zahájil kariéru?

Je to skvělý, ale pak si uvědomíš, že je tady tolik dalších mladých kluků, kteří hrají dobře a rychle se zlepšují – všichni se zlepšují. Momentálně jsem třetí na světě, takže pořád ještě mám před sebou dva hráče. Je mi jasné, že musím dál tvrdě trénovat a zlepšovat se ve spoustě věcí, abych se možná jednoho dne dostal na samou špičku.


Co se ti na Wimbledonu líbí nejvíc?

Je toho hodně. Wimbledon má za sebou nejdelší historii. Old England Club je výjimečné místo a jeho travnaté kurty taky. Bílá vypadá na zeleném hřišti moc pěkně. Je to mimořádná událost, na kterou se každý celý rok těší. A navíc, když se dostaneš na Wimbledon, můžeš říct, že jsi v tenisu dobrý.


ASMC-Stella-FW19-visual-7

STEFANOS TSITSIPAS

Jakou roli hraje udržitelnost ve tvém každodenním životě?

Jako sportovec můžu říct, že životní prostředí hraje v mém každodenním životě obrovskou roli. Škody na životním prostředí jsou problém, který nemůžeme ignorovat, a právě proto jsem opravdu rád za ekologické poselství, které s sebou tato kolekce z bio a recyklovaných materiálů přináší. Kolekce adidas by Stella McCartney a její ekologicky udržitelný přístup má moji 100% podporu. Jsem hrdý na to, že můžu být u toho.


Ty máš výborný vlog, kde dokumentuješ svoji tenisovou kariéru. Jak by se ti líbilo, kdybys měl tu možnost a mohl sám režírovat svoji reklamu na adidas?

Bylo by to moc fajn dostat příležitost pracovat s tak velkou značkou jako adidas. Moc rád bych pro ně v budoucnu točil videa.

Training / červenec 2019