alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Přeskočit na hlavní obsah
adidas
Training / červenec 2019

Cvič HIIT podle svého

„Cvičení HIIT ti zrychlí srdeční tep. A cvičit venku je výborný způsob, jak při tréninku udržet motivaci.“ Alycia je profesionální boxerka.

Cvičím HIIT, abych získala větší sílu a pohyblivost. Výskoky na lavičce v parku, rychlá jízda na bruslích, posilování tricepsů u piknikového stolu. Prvky, které najde venku, jí slouží jako inspirace k tomu, aby trénovala ještě usilovněji. Poprala se s každou výzvou. A naše podprsenka Don’t Rest a legíny Alphaskin jí poskytnou potřebné zpevnění i při intenzivním cvičení.

„Když jsem venku, můžu cvičení HIIT pojmout kreativněji, například posilovat na lavičce v parku nebo sprintovat do kopce.“ Alycia Baumgardner, profesionální boxerka. Vyraz ven a trénuj intenzivněji.

Training / červenec 2019