alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas
Training / červenec 2019

Cvič HIIT podle svého

„Cvičení HIIT ti zrychlí srdeční tep. A cvičit venku je výborný způsob, jak při tréninku udržet motivaci.“ Alycia je profesionální boxerka.

Cvičím HIIT, abych získala větší sílu a pohyblivost. Výskoky na lavičce v parku, rychlá jízda na bruslích, posilování tricepsů u piknikového stolu. Prvky, které najde venku, jí slouží jako inspirace k tomu, aby trénovala ještě usilovněji. Poprala se s každou výzvou. A naše podprsenka Don’t Rest a legíny Alphaskin jí poskytnou potřebné zpevnění i při intenzivním cvičení.

„Když jsem venku, můžu cvičení HIIT pojmout kreativněji, například posilovat na lavičce v parku nebo sprintovat do kopce.“ Alycia Baumgardner, profesionální boxerka. Vyraz ven a trénuj intenzivněji.

Training / červenec 2019