alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclosecross-smalldropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas
/ září 2019

Nová éra cvičení

Runtastic motivuje své uživatele k maximálním sportovním výkonům již od roku 2015. Podporovala je ve snaze být trenérem sám sobě mnohem dřív, než se selfkoučink stal běžnou praxí. Výzvy, sledování výsledků v čase a rady ke správné výživě – to vše tato aplikace nabízí.

ODMĚNY UŽ NA TEBE ČEKAJÍ

Výzva Thank You For Running With Us

Přidej se k naší výzvě, sleduj své běžecké výsledky a zkus štěstí ve výzvě Thank You For Running With Us. Je to jednoduché. Když během dvou týdnů uběhneš 20 km s aplikací adidas Running by Runtastic, můžeš získat:

  • 12 měsíců členství adidas Runtastic Premium
  • účast v loterii, kde můžeš vyhrát 1 z 10 balíčků adidas Running v hodnotě 400 eur


Runtastic_Integration_STORY_SUSTAIN_image1


NOVÁ ÉRA CVIČENÍ

Tento týden tě aplikace možná překvapila svým novým vzhledem, takže je na čase vysvětlit, co nás k tomu vedlo. Runtastic má nyní blíž ke značce adidas. Nová verze nabízí víc výhod, méně zbytečností a stejné přihlašovací údaje na všechny naše platformy, takže uživatelé aplikace se mohou soustředit na to podstatné, na běhání.

S Runtastic mohou sportovci čerpat výhody a odměny, které nabízí globální značka a sportovní komunita

– Scott Dunlap, výkonný ředitel adidas Runtastic 

Runtastic_Integration_STORY_LAUNCH_image2_DT

Výkonný ředitel Runtastic, Scott Dunlap, vysvětluje tuto změnu takto: „S Runtastic mohou sportovci čerpat výhody a odměny, které nabízí globální značka a sportovní komunita.“ Tato změna přinese stávajícím uživatelům jen pozitiva a řadu dalších výhod, které jim usnadní cestu k vytyčeným cílům. Novinky v aplikacích adidas Runtastic lze shrnout do několika bodů:

1. Více funkcí – adidas, specialista na sportovní zboží, a Runtastic, specialista na digitální sportovní technologie, přicházejí společně s inovacemi, které ti usnadní trénink.

2. Jednoduchý vzhled – snadno čitelný text, rychlé vyhledání doporučení a rad během tréninku.

3. Jediný účet – méně přihlašovacích údajů, více odměn. Zhruba v polovině října přejdeme na jednotné přihlašování na všechny platformy adidas, takže na všechno ti bude stačit jen jeden jediný účet. Tato funkce bude uživatelům zpřístupněna v několika fázích.

Runtastic_Integration_STORY_LAUNCH_image34. Přehledná domovská stránka. Možná ti neuniklo, že v průběhu několika posledních měsíců postupně zmizely všechny aplikace Runtastic ke stažení. Omezili jsme počet dostupných aplikací, takže teď si vystačíš s těmito dvěma aplikacemi: adidas Running by Runtastic a adidas Training by Runtastic.

Celá historie tréninků a nastavení předvolené ve starých aplikacích budeš mít stále k dispozici. V nových aplikacích můžeš využívat přidané funkce, s kterými snáze dosáhneš vlastních tréninkových cílů, a můžeš se zapojit do přátelských soutěží s ostatními uživateli. A navíc budeš mít šanci získat spoustu odměn a exkluzivních nabídek.

Christophu Kullnigovi, viceprezidentovi pro marketing a propagaci značky adidas Runtastic, jsme položili pár otázek ohledně změny názvu aplikací. A tady jsou jeho odpovědi:

1. Co vlastně spojení těchto dvou značek znamená?

Runtastic a adidas spolupracují už od roku 2015. Teprve nedávno jsme se rozhodli pro změnu názvu aplikací tak, aby bylo všem bez rozdílu bylo jasné, že jde o jednu věc, že to nejsou dvě odlišné značky. Runtastic bude nadále vyvíjet a vylepšovat aplikaci, ale při běhání ti bude pomáhat adidas Running by Runtastic.

2. Můžeme se těšit na nějaké nové funkce?

Všechny dosavadní funkce aplikace zůstávají beze změny, spustili jsme ale třeba novou funkci Goals. Ta uživatelům pomůže se stanovením osobních cílů a motivací k jejich dosažení. Navíc tu bude také funkce Challenges, kde se uživatelé mohou zapojit do přátelských soutěží s ostatními. Přestože všechny funkce bude možné využívat stejným způsobem jako dosud, některé jejich názvy a ikony jsme změnili. Celá historie a všechna nastavení tréninku jsou však uložené a kdykoli k dispozici.

3. Čím se aplikace adidas Runtastic liší od jiných oblíbených sportovních aplikací?

Spojení Runtastic a adidas nám dává do rukou řadu možností, jak motivovat sportovce ke stále lepším výkonům. Za sledování sportovních výkonů jim můžeme například nabídnout exkluzivní výhody a odměny.

Tým Runtastic si vždy vážil zpětné vazby uživatelů a jejich názory zohledňoval při vývoji nových funkcí, takže naše aplikace již v minulosti prosluly svými funkcemi, které pomáhají udržet motivaci.

Runtastic_Integration_STORY_LAUNCH_image4_DT

4. Jak je dnes velká komunita adidas Runtastic?

Když si někdo do mobilu stáhne naše aplikace, stává se součástí celosvětové sportovní komunity. Patří sem i mezinárodní běžecká komunita adidas Runners, která působí v řadě zemí po celém světě.

5. Jak lze nové aplikace získat?

Pokud máš v telefonu staré verze aplikací, aktualizace proběhne automaticky, pokud máš tedy automatické aktualizace povolené. Jinak si můžeš aplikace aktualizovat přes App Store / Google Play, nebo pokud je ještě nemáš v telefonu, můžeš si nové aplikace stáhnout.

6. Platí se za to něco?

Aplikace adidas Runtastic i většina jejich funkcí je zdarma. Některé výhody, jako jsou například tréninkové plány, jsou však dostupné pouze u placeného členství adidas Runtastic Premium.

7. Co když se mi nebude nová aplikace líbit?

Určitě nám dej vědět. Aplikaci neustále vylepšujeme a můžeme tvoje připomínky zapracovat do aplikace poměrně rychle. Chceme nabízet bezproblémový a efektivní elektronický nástroj pro řízení tréninku.

Běh a trénink s námi vstupuje do nové éry. Půjdeš do toho s námi?

/ září 2019