alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandfilterhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Přeskočit na hlavní obsah
adidas
Training / říjen 2019

Zvyš si sebevědomí

Proboxuj se k lepšímu já. Boxování je skvělý způsob, jak trénovat ve dvou. Neboj, nemusíte si navzájem zasazovat tvrdé rány.

Seznam se s Alycií a Chelsey

Alycia je profesionální boxerkou a snaží se k tomuto sportu inspirovat i ostatní ženy. Chelsey je zkušenou instruktorkou jógy, ale box zkouší úplně poprvé. Chelsey pod Alyciiným vedením zjišťuje, jak může být boxování přínosné. Společným tréninkem si zvyšují sebevědomí i fyzičku. Podívej se, jak vypadá společný trénink Alycie a Chelsey. V podprsence a legínách, které jim vyhovují.

VIDEO: Podívej se, jak vypadá společný trénink Alycie a Chelsey.

Boxování si může vyzkoušet každý, člověk se akorát musí 100% soustředit.

CO ŘÍKÁ BOXERKA


PROČ ZROVNA BOX?

Na boxu se mi líbí, že mi dává sebevědomí a pocit uspokojení po dobrém tréninku. Když se celý trénink plně soustředím, cítím se pak duševně silnější.

JAK VYPADÁ TVŮJ TRÉNINK?

K boxování přistupuju tvůrčím způsobem a snažím se, aby byl trénink pořád zábavný. Někdy přidám pár kopů do pytle. To vyžaduje práci celého těla.

JAK SE MOTIVUJEŠ?

Dívám se na starý fotky a přemýšlím, čeho bych mohla dosáhnout a jak se můžu ve sportu zlepšit.

A CO BYS NÁM ŘEKLA K OBLEČENÍ?

Tahle podprsenka výborně zpevňuje. Dobře se v ní cvičí a spolehlivě drží na místě. Legíny jsou hodně přiléhavé a dotvarují figuru, takže to je další plus pro moje sebevědomí.

training-fw19-bras-and-tights-story-blog-page-image-landscape-1-octIMAGE: Alycia ukazuje, jak se bandážuje ruka.

Na boxu se mi líbí, že mi dává sebevědomí. – Alycia Baumgardner

CO ŘÍKÁ JOGÍNKA.

CO ŘÍKÁŠ NA SVŮJ PRVNÍ BOXERSKÝ TRÉNINK?


Jo, líbilo se mi to. Člověk se při tom uvolní. Některé cviky byly trochu složitější, ale když jsem se do toho dostala, bylo to super.

JAK MŮŽEŠ BOX VYUŽÍT PRO JÓGU?

Pro jógu je fyzická síla a kondice hodně důležitá, protože máme tendenci se pořád pohybovat, takže stabilita je klíčem k vytrvalosti.

training-fw19-bras-and-tights-story-page-image-landscape-2-octIMAGE: Tahle Jogínka má páru.

Training / říjen 2019