alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Přeskočit na hlavní obsah
adidas
Training / únor 2020
Adidas

VYDEJ ZE SEBE MAXIMUM. JINAK TO NEJDE.

„Díky fotbalu jsem se toho o sobě hodně naučil. Našel jsem si také skvělé přátele.“

Potkali jsme se s Rubenem Loftus-Cheekem, jednou z pěti inspirativních osobností, se kterými jsme pohovořili o tom, jak minulost a zkušenosti stále ovlivňují jejich budoucnost. Jako jeden z talentovaných fotbalistů měl svou profesionální premiéru v roce 2014 a brzy reprezentoval svůj národní tým na největším fotbalovém turnaji světa.

core-ss20-ruben-story-page-landscape-image-1-d


JAK TI FOTBAL A SPORT POMOHL STÁT SE TÍM, KÝM JSI DNES?

Fotbal pro mě vždy představoval neoddělitelnou součást života. Vyrůstal jsem hned vedle parku, ve kterém bylo oplocené hřiště. Hrával jsem tam každý den. Díky fotbalu jsem se toho o sobě hodně naučil. Našel jsem si také skvělé přátele. Mám dva starší nevlastní bratry, kteří hráli profesionálně. Vždy mi pomáhali a radili, když jsem hrál za školní týmy.


JAKÝ VLIV MĚLI TVÍ PŘÁTELÉ Z FOTBALU NA TVŮJ OSOBNÍ STYL?

Můj styl vždy ovlivňovali cool lidi. Ale vždycky jsem vyhledával spíše kámoše s podobnou povahou, jakou mám já. Vždy se mi líbil streetový styl a rád se koukám na filmy. Takže něco pohodlného a stylového je přesně můj šálek čaje. A letitá spolupráce s adidas v tom taky sehrála úlohu.

core-ss20-ruben-story-page-landscape-image-2-d


CO BY JSI PORADIL MLADÝM SPORTOVCŮM, KTEŘÍ BY CHTĚLI BUDOVAT KARIÉRU?

Podle mě je nejlepší dávat do všeho maximum. Jít do toho naplno. Jinak to nejde. Miluju fotbal a vím, že mám štěstí, že ho mohu hrát profesionálně. Že je to moje kariéra. Ale bez odhodlání bych se nikam nedostal.

core-ss20-ruben-story-page-landscape-image-3-d


Ruben má na sobě nadčasový outfit z letošní kolekce pohodlných klasik. Jejich design inspirovaný bohatou tradicí adidas v moderní verzi v sobě spojuje to nejlepší z minulosti.

Training / únor 2020
Adidas