alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandfilterhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Přeskočit na hlavní obsah
adidas
Training / únor 2020
Adidas

NEPŘESTÁVEJ SE UČIT

„Pochybovat o sobě, to jde snadno. Musíte se naučit mít rádi sami sebe.“

Potkali jsme se s Chachi Gonzales, jednou z pěti inspirativních osobností, se kterými jsme pohovořili o tom, jak minulost a zkušenosti stále ovlivňují jejich budoucnost. Chachi se dostala do povědomí veřejnosti jako členka skupiny, která zvítězila v jedné oblíbené taneční soutěži. Brzy se začala objevovat v hudebních videoklipech a působit jako choreografka a herečka.

core-ss20-chachi-story-page-landscape-image-1-d


KDO BYL V DĚTSTVÍ TVÝM MENTOREM? A KDO JE JÍM TEĎ?

Mí učitelé tance. Každý z nich mě v tanci naučil něco důležitého. Něco, co dodnes využívám i v jiných oblastech života. A teď jsou to mí vrstevníci. Ráda se obklopuji energickými a kreativními lidmi, od kterých se můžu učit nové věci. Hlavní je nepřestat se učit!


Co ti pomohlo dostat se tam, kde jsi teď?

Mé sny a podpora okolí. Měla jsem velké štěstí, že mě okolí podporovalo už od začátku. Časem se ve mně objevila jistá temperamentnost, kterou jsem začala využívat i ve své práci. Díky jí mám motivaci zkoušet nové věci a posouvat své hranice v tom, co ráda dělám.

core-ss20-chachi-story-page-landscape-image-2-d


CO BY JSI PORADILA MLADÝM TANEČNÍKŮM A TANEČNICÍM, KTEŘÍ BY CHTĚLI SVŮJ KONÍČEK PŘETAVIT V KARIÉRU?

Aby byli sami sebou. Kariéra tanečníka si vyžaduje velké množství odhodlání a je velmi jednoduché začít o sobě pochybovat. Napřed se musíte naučit mít rádi sami sebe. To může chvíli trvat. Pak je důležité neustále posouvat své hranice.

core-ss20-chachi-story-page-landscape-image-3-d


Chachi má na sobě nadčasový outfit z letošní kolekce pohodlných klasik. Jejich design inspirovaný bohatou tradicí adidas v moderní verzi v sobě spojuje to nejlepší z minulosti.

Training / únor 2020
Adidas