alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandfilterhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Přeskočit na hlavní obsah
adidas
Training / únor 2020
Adidas

SOUSTŘEĎ SE A NEPŘESTÁVEJ MYSLET NA SVÉ CÍLE

„Basketbal je pro mě víc než jen hra – je to můj životní styl. Vidím ho všude, kam se podívám.“

Potkali jsme se s Derrickem Rosem, jednou z pěti inspirativních osobností, se kterými jsme pohovořili o tom, jak minulost stále ovlivňuje jejich budoucnost. Derrick se narodil a vyrůstal v Chicagu, kde začal na profesionální úrovni reprezentovat domácí basketbalový tým. Zapsal se do historie jako nejmladší hráč, který získal ocenění MVP.

core-ss20-derrick-story-page-landscape-image-1-d


JAK TI CHICAGO POMOHLO ZAČÍT?

V Chicagu jsem vyrůstal, to mi pomohlo stát se člověkem, jakým jsem dnes. Když žiješ v takovém městě, nesmíš se přestat soustředit, nesmíš přestat myslet na své cíle. Zapsal jsem se do historie, reprezentoval jsem domácí tým ve svém rodném městě. Splnil se mi sen.


JAK BASKETBAL OVLIVNIL TVŮJ ŽIVOT?

Basketbal je pro mě víc než jen hra – je to můj životní styl. Vidím ho všude, kam se podívám. Nejen v Chicagu. Jeho vliv najdeme v hudbě, umění i módě. Také mě toho hodně naučil o sobě a ostatních lidech. Jsem díky němu dobrým vzorem pro svou rodinu a inspirací pro ostatní.

core-ss20-derrick-story-page-landscape-image-2-d


JAK CHICAGO A BASKETBAL UTVÁŘEL TVŮJ STYL?

Celým dětstvím mě provázel adidas. Dnes mohu o sobě říct, že jsem neutrální, takže klasický look adidas je pro mě jako stvořený. Všichni hned poznají tři proužky. Připomínají mi hodně věcí z minulosti, které však mají co říct i dnes.

core-ss20-derrick-story-page-landscape-image-3-d


Derrick má na sobě nadčasový outfit z letošní kolekce pohodlných klasik. Jejich design inspirovaný bohatou tradicí adidas v moderní verzi v sobě spojuje to nejlepší z minulosti.

Training / únor 2020
Adidas