alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandfilterhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Přeskočit na hlavní obsah
adidas
Training / únor 2020
Adidas

INSPIROVAT OSTATNÍ JE ÚŽASNÉ

„Být součástí změny a pomáhat inspirovat ostatní je úžasné.“

Millie Bright je jednou z pěti inspirativních osobností, se kterými jsme pohovořili o tom, jak minulost stále ovlivňuje jejich budoucnost. Millie je profesionální fotbalistka. Její odhodlání zvítězit je znát nejen na hřišti, ale i mimo něj. Na nedávném Mistrovství světa ve fotbale žen se proslavila mimořádným výkonem. Při komunikaci s médii je vždy upřímná, takže si vysloužila titul neoficiální ambasadorky a mluvčí svého sportu.

core-ss20-millie-story-page-landscape-image-1-d


KDO TĚ INSPIROVAL NA CESTĚ K PROFESIONÁLNÍ SPORTOVNÍ KARIÉŘE?

Měla jsem kolem sebe hromadu dobrých vzorů, ale tím největším je jednoznačně moje máma. Naučila mě všechno o důležitosti tvrdé práce a odhodlání, což hraje v mém úspěchu klíčovou roli.


JAKÉ MÁŠ CÍLE DO BUDOUCNA?

Jako sportovkyně chci i nadále co nejvíc trénovat a vyhrávat zápasy, ať už se svým klubem nebo národním týmem. Právě v takových okamžicích člověk cítí, že ta námaha stála za to. To, že jsem mohla přestat žonglovat několik zaměstnání a fotbal a místo toho podepsat smlouvu s profesionálním týmem, je opravdu neskutečné. Je super, že můžu dělat to, co miluju.

core-ss20-millie-story-page-landscape-image-2-d


JAKÝ JE TO POCIT BÝT VZOREM PRO MNOHÉ MLADÉ SPORTOVCE, KTEŘÍ SNÍ O TOM, ŽE JEDNOU ZAČNOU PROFESIONÁLNÍ KARIÉRU?

Je to pro mě velká čest. Škoda, že když jsem byla malá, tak se ženskému fotbalu věnovalo tak málo pozornosti. Být součástí změny a pomáhat inspirovat ostatní je úžasné. Teď už bude ženský fotbal jen růst a vytvoří se víc příležitostí a větší prostor pro dívky a ženy v každém věku.

core-ss20-millie-story-page-landscape-image-3-d


Millie má na sobě nadčasový outfit z letošní kolekce pohodlných klasik. Jejich design inspirovaný bohatou tradicí adidas v moderní verzi v sobě spojuje to nejlepší z minulosti.

Training / únor 2020
Adidas