alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Přeskočit na hlavní obsah
adidas
Training / únor 2020
Adidas

UČ SE Z VLASTNÍCH CHYB

„Z minulosti se dá vždycky poučit. Ať už v současnosti děláš cokoliv, vždy můžeš čerpat inspiraci z minulosti.“

Naeun Son je jednou z pěti inspirativních osobností, se kterými jsme pohovořili o tom, jak minulost a zkušenosti stále ovlivňují jejich budoucnost. Naeun se do povědomí veřejnosti dostala jako členka úspěšné dívčí k-popové skupiny. Zanedlouho poté začala své herecké zkušenosti využívat při ztvárňování rolí v seriálech a filmech.

core-ss20-naeun-story-page-landscape-image-1-d


KDO TI POMOHL STÁT SE TÍM, KÝM JSI DNES?

Rodina a přátelé. kteří mě po dobu celé kariéry neustále podporují. Ale moje máma je můj největší vzor. To se nikdy nezmění. Moje máma ví, co je nejlepší. Můžu se na ni obrátit s čímkoliv.


MÁŠ NĚJAKOU ZKUŠENOST, MUSELA JSI PŘEKONAT NĚJAKOU PŘEKÁŽKU, ABY SES DOSTALA TAM, KDE JSI TEĎ?

Bylo pro mě dost náročné, že jsem musela začít společensky žít již v útlém věku. Ale tato zkušenost mi pomohla to dotáhnout tam, kde jsem teď. Musela jsem to překonat, protože výsledky mé práce sledují lidé a publikum mě má rádo. Musela jsem se vzdát mnohých osobních věcí. Ale věřím, že to bude v budoucnu lepší.

core-ss20-naeun-story-page-landscape-image-2-d


CO TĚ V KARIÉŘE HEREČKY POHÁNÍ VPŘED?

Neustále sleduji svou práci a hodnotím svůj výkon. Vždy se snažím učit se z vlastních chyb a na základě nich se zlepšovat. Z minulosti se dá vždycky poučit Ať už v současnosti děláš cokoliv, vždy můžeš čerpat inspiraci z minulosti.

core-ss20-naeun-story-page-landscape-image-3-d


Naeun má na sobě nadčasový outfit z letošní kolekce pohodlných klasik. Jejich design inspirovaný tradicí adidas v sobě spojuje to nejlepší z minulosti a současnosti.

Training / únor 2020
Adidas