alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Busenitz

 
[7]
sbírka
Cena
1 999 Kč - 2 399 Kč
19992399

Na skejt jedině s botami Busenitz adidas

Už je to více, než deset let, co spojil své jméno se značkou adidas a navrhuje obuv pro skateboardisty přesně podle toho, jak sám na sobě vnímá jejich potřeby při pohybu. Řeč je o mezinárodně uznávaném skateboardistovi, který za své výkony sbírá mnoho ocenění a vítězí v soutěžích napříč kontinenty. Jmenuje se Dennis Busenitz, pochází z Německa, ale žije v USA. V každoročních kolekcích obuvi, která nese jeho jméno, předává svým následovníkům část svého úspěšného know-how.

Boty na skate adidas Busenitz, přímo od profesionála

Do kolekce obuvi Busenitz adidas vtiskuje to nejlepší, co začínající i pokročilejší skateboardisté potřebují. Tedy dostatečné odpružení a pořádnou odolnost. Špičky bot jsou vysoce odolné proti opotřebení, proto s nimi lze trénovat i ty nejsložitější triky, aniž byste se museli obávat, že si svoje boty zničíte. Dennis Busenitz je profesionál každým coulem, a také moc dobře ví, že skateboardisté ocení i zpevněný opatek, aby jim bota na noze dobře seděla.

Boty z kolekce adidas Busenitz pro pány i dámy

Současná obliba skateboardingu zasáhla módní svět a oblíbily si ji také ženy a dívky. Kolekce obuvi, na které se podílí i Dennis Busenitz, na ženy nezapomíná a několik modelů každoročně připravuje i pro ně. Pánské modely jsou samozřejmostí, neboť skateboarding je spíše primární doménou mužů.

Design na prvním místě

Boty z kolekce adidas Busenitz na první pohled zaujmou tím, že je na boku zdobí oblíbené 3-Stripes. Ozdobou a zároveň praktickou záležitostí je zavazování na tkaničky, kdy si můžete botu dotáhnout přesně podle potřeby, aby vám na noze dobře seděla, tedy nešrtila vás, ani vám nepadala. V nabídce adidas najdete modely v různých barevných kombinacích, záleží vždy na vašich preferencích, co ke svému aktuálnímu outfitu vyberete. Pamatujte, že i na skejtu můžete být šik v oblečení adidas a obuvi z kolekce Busenitz adidas.