alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
DORUČENÍ ZDARMA NAD 700 KČ A VRÁCENÍ ZBOŽÍ DO 60 DNÍ
adidas

Fotbalové kopačky lisovky

 
[6]

Fotbalové kopačky lisovky adidas jsou jako stvořené pro odhodlané hráče

Gól! Fotbal můžeme označit za umění, pokud se hraje dobře! Ale jak víme, cesta k cíli je vždycky lemována velkým množstvím dřiny a odříkání. Musíš tvrdě pracovat na své rychlosti a mrštnosti. Být v mimořádné kondici. Při zápase musíš vymyslet tu nejlepší taktiku a být neustále ve střehu. Odevzdej svému týmu maximum! Tvé úsilí bude stát za to. Kromě pravidelného tréninku je však nezbytná také kvalitní výbava. A co je základem každého úspěšného fotbalisty? Samozřejmě, že fotbalové kopačky lisovky.

Lisovky adidas ti poskytnou stabilitu na pevném povrchu i v trávě

Lisovky jsou fotbalové obutí s lisovanými špunty, které jsou rozmístěné na podešvi boty. Jejich unikátní technologie a vlastnosti ti umožní zářit na pevném povrchu, pro který jsou primárně určené, ale nezklamou tě ani při hře na měkkém travnatém povrchu. Jejich využití je nejuniverzálnější mezi fotbalovými kopačkami na sport a neměly by chybět ve výbavě žádného fotbalisty. Něco k historii - v roce 1954 německému týmu na MS ve Švýcarsku zakladatel adidas Adi Dassler navrhl boty vybavené šroubovacími kolíky. Německý tým vyhrál. Od té doby jsou kopačky adidas považovány za naprostou špičku na trhu s fotbalovými produkty a svou dobrou pověst si úspěšně drží dodnes.

Nasměruj svůj tým k vítězství! Ikonické lisovky ti pomůžou ovládnout hřiště

Z nabídky adidas si vyberou profesionální hráči i ti, kteří s fotbalem teprve začínají.  Můžeš se však stoprocentně spolehnout na prvotřídní kvalitu dílenského zpracování. Lisovky tlumí nárazy a zároveň poskytují lehké odpružení. Svršek boty ti dopřeje jedinečné pohodlí a zároveň budeš mít skvělý cit pro míč. Ikonické lisovky jsou synonymem pro lehkost, volnost i stabilitu. To, že značka adidas při navrhování fotbalové kopačky lisovky myslela na tvůj maximální komfort, oceníš na tréninku i při zápase. Ovládni hřiště v legendárních kopačkách adidas a nasměruj svůj tým k vítězství! Tvůj soupeř tak nebude mít sebemenší šanci.