alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Přeskočit na hlavní obsah
adidas
logo

APLIKACE CONFIRMED

Získej přístup k exkluzivním kolekcím a zákulisním informacím o tvorbě těch nejzajímavějších modelů adidas.

PŘÍBĚHY Z NAŠÍ KOMUNITY

V aplikaci CONFIRMED najdeš exkluzivní rozhovory s našimi partnery a budeš mít možnost nahlédnout do našich archivů a zákulisí komunity adidas.

VÍCE ODMĚN PRO ČLENY

Členové adiClub získávají více odměn v aplikaci CONFIRMED. Získej přednostní přístup k nejnovějším produktům adidas. Získej přednostní přístup k výhrám a limitovaným edicím. Pozvánky na exkluzivní akce online i v prodejnách.
logotype trefoil
logo

Stáhnout