alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Boj proti Covid-19 je týmová práce

Sport má moc měnit životy. Věříme, že společně to zvládneme. Jako jeden tým. Proto podporujeme naši komunitu a všechny, kteří zůstávají doma. Naší snahou je pomáhat tam, kde je to nejvíce potřeba.

Společně měníme svět k lepšímu.

JAK POMÁHÁME

Společně pomáháme těm, kteří to potřebují nejvíc.

STARÁME SE O SVŮJ TÝM

Bezpečí našeho týmu je naší prioritou. V souladu s doporučeními Světové zdravotnické organizace a místními orgány necháváme prodejny zavřené, dokud nebude bezpečné je znova otevřít. Samozřejmě se nadále staráme o všechny své zaměstnance.

CHRÁNÍME HRDINY V PRVNÍ LINII

Ve spolupráci se společností Carbon vyrobíme týdně pomocí metody 3D tisku 18 000 obličejových štítů pro zdravotníky v USA. Zároveň dodáme 100 000 roušek nemocnicím po celém světě.

DARY FONDŮM

Fondu COVID-19 Solidarity Response Fund Světové zdravotnické organizace jsme darovali 80 milionů korun a fondu China Youth Development Foundation 33 milionů korun. Pomáháme tam, jde je to nejvíc potřeba.

STOJÍME ZA NAŠIMI ZAMĚSTNANCI

Za každý příspěvek zaměstnance v boji proti COVID-19 darujeme o 200% víc. Zároveň poskytujeme virtuální dobrovolnickou pomoc ve spolupráci s partnery v USA a v Německu. Tyto programy plánujeme rozšířit do celého světa.

JAK MŮŽEŠ PŘISPĚT

Jen společně můžeme změnit svět. Přidej se k #hometeam.

ROUŠKY PRO VŠECHNY

Pohodlné. Stačí vyprat. A znovu použít.

#HOMETEAM – VE ZDRAVÉM TĚLE ZDRAVÝ DUCH

Celý svět je momentálně v izolaci. Sport má ale jedinečnou moc spojovat lidi. Dali jsme se dohromady s více než 2500 sportovci, umělci a baviči, abychom všem v #hometeam vnesli trochu naděje, radosti a pozitivity do života!