alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

STAŇ SE ČLENEM KLUBU. PŘIDEJ SE K ADIDAS.

Tvoje kreativita je pro nás inspirací na hřištích, na kurtech i v ulicích. Creators Club nabízí členství všem tvůrčím duším. Najdeš tady to nejlepší od adidas. Zapoj se a začni sbírat odměny.
Nakupuj, piš recenze, účastni se akcí, běhej, trénuj, odemykej odměny a užívej si ty nejlepší nabídky od adidas.

UŽIJ SI TO NEJLEPŠÍ OD ADIDAS

EXKLUZIVNÍ MOMENTY POUZE PRO ČLENY

Podívej se na výběr nejlepších momentů. Staň se členem klubu a příště u toho můžeš být i ty!

NIC TI NEUNIKNE

Tvoje členství v Creators Club platí v prodejnách, na webech a ve všech aplikacích adidas. Budeš mít přístup k exkluzivním modelům a zážitkům.

ZÍSKEJ PŘÍSTUP

Zaregistruj se hned a okamžitě získáš přístup k bombastickým modelům, slevám a dalším nabídkám. Není proč váhat!