alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Tenisky Deerupt

 
[1]
velikost
Cena
389 Kč - 390 Kč
389390

Tenisky Deerupt - síťovaná nádhera pro náročné

Deerupt je jednou z nejzajímavějších tenisových bot z dílen značky adidas Originals poslední doby. S kolekcí Deerupt přišla ale nejen nová móda, ale rovnou nová varianta životního stylu. Název vyjadřuje disrupci, narušení a až výbušné proražení něčeho zastaralého a zajetého čímsi novým… a notně průrazným. Samotný design vychází hlavně z vintage stylů běžeckých bot, konkrétněji adidas Marathon. Idea stojící za teniskami Deerupt vychází z ikonických stylů z minulých let, jako jsou například New York a Marathon s naprosto nepřekonatelnou historií vývoje mezipodešve. Další ikonický design s velmi přitažlivou grafickou podobou. Inspirace pro tenisky Deerupt opravdu vycházela z bohatého dědictví značky adidas a technologií pro výrobu mezipodešví z 80. let minulého století. Výsledkem je bota, která přímo oslavuje vizuální i funkční dokonalost síťoviny, do níž je celá bota prakticky zabalená.

Deerupt adidas – chyceni v síti

Síť jako inspirace vyzývá nejen inovativními vlastnostmi, ale i estetikou, která není dosud v takovém rozsahu obvyklá. Použitím síťoviny k zabalení celé boty dokázali konstruktéři vytvořit unikátní pocit pohodlí pro nositele boty, a to díky stažení nohy podporou komprese a mezipodešvemi EVA. Síťovina je využitá jako konstrukční prvek a její grafická úroveň či kvalita je velmi vysoká co do atraktivity. Jednoduchý a zároveň velmi komplexní design, který je ve výsledku vnímán jako mimořádně odvážný. Tak charakterizují boty i další části unikátní kolekce Deerupt z dílny značky adidas Originals jejich návrháři a vývojáři.

Originální vzhled, který se nezapře

Symbol 3-Stripes jasně ukazuje, že kolekce Deerupt se všemi tričky, botami či dalšími svršky je součástí adidas Originals, jejíž stopu nese ve své DNA – zejména technologiích z minulosti, které kdysi přinášely revoluční pokroky, a také aplikováním dvou barev Originals dohromady, což vytváří unikátní kontrast oproti síťovině. Hlavními prvky konceptu Deeruptu jsou odvážná vizuální identita a struktura sítě. Design Deerupt mluví hlasitě ve své odvážné jednoduchosti. A možná právě díky té jednoduchosti jsou tenisky Deerupt tak silné a odvážné.