adidas
DORUČENÍ ZDARMA NAD 700 KČ A VRÁCENÍ ZBOŽÍ DO 100 DNÍ
Objednej si zboží online a vyzvedni si ho v prodejně

Děti · Bundy

 
[81]
1 / 2
Strana:z 2

DěTSKé BUNDY ADIDAS PRO MLADé TVůRCE

Děti se moc nezajímají o pohodlí, prostě chtějí jít ven a objevovat. Rychlé nohy na betonu či trávě. Otočky, skoky, kotrmelce — to je jedno, venku si tvoří nové hry a nová pravidla. Ta správná úroveň pohodlí a stylu však může děti inspirovat, aby si oblékly další vrstvu, která je zahřeje a ochrání. Při výběru dětských bund se podívej na naše návrhy pro malé sportovce.

Lehké tréninkové a sportovní bundy pro děti

Mnoho sportovních bund adidas má v sobě DNA stylů 70. let vylepšené o moderní funkční tkaniny, které děti potřebují stejně jako dospělí. Tři proužky na boku jsou symbolem sportovní a streetové módy. Děti mohou osvěžit klasický či sportovní vzhled bund zářivými barvami a nápadnými potisky, které budou inspirací pro jejich zábavu a představivost.

Dětské fotbalové bundy

Dětské fotbalové bundy mají oproti ležérnějším mikinám s kapucí a teplákovým bundám sportovnější vzhled. Dětské fotbalové bundy jsou skvělou vrstvou při mírných teplotách a pomáhají hráčům zahřát se, aniž by se přehřáli. Pokud hledáš funkční bundu, vyzkoušej bundu s ventilovanou funkční tkaninou climacool®, která zajišťuje prodyšnost při trénování venku. Děti milují repliky klubových dresů s jejich oblíbeným hráčem či týmem.

Extra ochrana pro děti

Větrovky adidas pro děti pomáhají čelit přírodním živlům při hře či tréninku venku. Vybírej dětské sportovní bundy s kapucí na zip, reflexními detaily a nepromokavými materiály, které ti dodají klid, až tvé děcko vyrazí ven do pochybného počasí.