alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclosecross-smalldropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

HRAJ NA HŘIŠTI I ONLINE

Stélka GMR. Synchronizuj své dovednosti a ovládni hru.

VLÁDNI OBĚMA SVĚTŮM

Přihrávky, sprinty, střely – do hry EA SPORTS FIFA Mobile se započítává všechno. GMR jsme vytvořili ve spolupráci s EA SPORTS FIFA Mobile a Jacquard™ by Google. GMR je revoluční stélka s chytrým štítkem. Vlož tuto stélku do kopačky a GMR propojí tvoje fotbalové výkony s mobilní hrou. Když zlepšíš svůj výkon na hřišti, plusové body získá i tvůj tým v EA SPORTS FIFA Mobile. Zúčastni se výzev, získej nové dovednosti, zlepši celkové hodnocení týmu a pochlub se svým postupem v žebříčku.

EXKLUZIVNĚ: ODEMKNI SI HRÁČSKOU POLOŽKU 95 DYBALA

Propoj adidas GMR s hrou EA SPORTS FIFA Mobile a dostaneš exkluzivní hráčskou položku Paulo Dybala -95-. Získávej během plnění týdenních GMR výzev levely a využij Skill Boost pro zlepšení tvého týmového skóre.

Sprinty – uteč jim

GMR změří tvoje sprinty při utkání i při tréninku a udělí ti odpovídající odměnu.

Přihrávky – snaž se

Bleskové přihrávky ve stylu tiki-taka nebo precizně zpracované diagonální přihrávky. GMR zaznamená všechny tvoje přihrávky. To je tvoje šance, jak zvýšit celkové hodnocení týmu a dovednosti.

Střely – dej svým střelám sílu

Pravý horní roh nebo levý dolní roh. Střílej na bránu, zlepší celkové hodnocení týmu a získej nové dovednosti.

Hra může trvat několik dní

My vytrváme. Zlepši celkové hodnocení týmu a získej nové dovednosti. Zaber větší území než protihráči.

JAK ZAČÍT S GMR

FAQ

Díky adidas GMR můžeš hrát fotbal na hřišti a zároveň postupovat ve hře. Systém se skládá ze stélky GMR a štítku Jacquard Tag. Nejprve je třeba štítek Jacquard Tag, vyvinutý firmou Jacquard™ by Google, vložit do stélky GMR. Štítek sleduje tvůj výkon na hřišti a získaná data propojuje s hrou FIFA Mobile, kde tak získáš přístup k exkluzivnímu obsahu. Také budeš moct ve hře zvýšit celkové hodnocení týmu a pochlubit se svým výkonem v soutěžích.
Potřebuješ jenom produkt s technologií GMR, kompatibilní mobilní telefon nebo tablet a aplikace adidas GMR a EA FIFA Mobile, které jsou v app storech ke stažení zdarma.
Štítek Jacquard Tag je vybavený gyrosenzorem, akcelerometrem a procesorem, navíc má i několik speciálních algoritmů pro typicky fotbalové pohyby. Umí měřit počet kopů, rychlost střely i běhu a také celkovou uběhnutou vzdálenost.
Budeš potřebovat mobilní telefon, který podporuje jak aplikaci adidas GMR, tak i hru EA FIFA Mobile. Požadované parametry zařízení pro tyto aplikace najdeš v části „Jaké aplikace k tomu potřebuji?“.
adidas GMR si můžeš koupit ve vybraných prodejnách adidas a na webu adidas, a to ve všech zemích, kde je tato služba dostupná: USA, Kanada, Japonsko, Austrálie, Nový Zéland, Turecko, Velká Británie, Německo, Itálie, Španělsko, Francie, Nizozemsko, Švédsko, Česká republika, Polsko, Švýcarsko, Řecko, Dánsko, Portugalsko, Rakousko, Norsko, Irsko, Belgie, Slovensko a Finsko.