alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

HRAJ NA HŘIŠTI I ONLINE

Modul Jacquard™ Tag s technologií Google se ukládá do stélky GMR a dokáže monitorovat tvůj výkon na hřišti. Synchronizuj svoje statistiky v aplikaci GMR, kde si je pak můžeš zobrazit, analyzovat a sdílet s ostatními.

JAK GMR FUNGUJE

logo

VLÁDNI OBĚMA SVĚTŮM

Propoj svou aplikaci GMR s EA SPORTS FIFA Mobile a přenes své fotbalové statistiky do světa online her. Zúčastni se týdenních výzev a využij svoje statistiky ze skutečného hřiště k odemknutí exkluzivních odměn, postupuj v žebříčcích, sestav si Ultimate Team™ a vybuduj si pověst vynikajícího hráče v obou světech.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Díky adidas GMR můžeš hrát fotbal na hřišti a zároveň postupovat ve hře. Systém se skládá ze stélky GMR a štítku Jacquard Tag. Nejprve je třeba štítek Jacquard Tag, vyvinutý firmou Jacquard™ by Google, vložit do stélky GMR. Štítek sleduje tvůj výkon na hřišti a získaná data propojuje s hrou FIFA Mobile, kde tak získáš přístup k exkluzivnímu obsahu. Také budeš moct ve hře zvýšit celkové hodnocení týmu a pochlubit se svým výkonem v soutěžích.
Potřebuješ jenom produkt s technologií GMR, kompatibilní mobilní telefon nebo tablet a aplikace adidas GMR a EA FIFA Mobile, které jsou v app storech ke stažení zdarma.
Štítek Jacquard Tag je vybavený gyrosenzorem, akcelerometrem a procesorem, navíc má i několik speciálních algoritmů pro typicky fotbalové pohyby. Umí měřit počet kopů, rychlost střely i běhu a také celkovou uběhnutou vzdálenost.
Budeš potřebovat mobilní telefon, který podporuje jak aplikaci adidas GMR, tak i hru EA FIFA Mobile. Požadované parametry zařízení pro tyto aplikace najdeš v části „Jaké aplikace k tomu potřebuji?“.
adidas GMR si můžeš koupit ve vybraných prodejnách adidas a na webu adidas, a to ve všech zemích, kde je tato služba dostupná: USA, Kanada, Japonsko, Austrálie, Nový Zéland, Turecko, Velká Británie, Německo, Itálie, Španělsko, Francie, Nizozemsko, Švédsko, Česká republika, Polsko, Švýcarsko, Řecko, Dánsko, Portugalsko, Rakousko, Norsko, Irsko, Belgie, Slovensko a Finsko.