alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandfilterhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Přeskočit na hlavní obsah
adidas
Visual of Zheng Ninali

SPOLU TO DÁME. IMPOSSIBLE IS NOTHING

Light blue background with a wave pattern and a logo "End plastic waster"

10 minut běhu = 1 sebraná plastová lahev *

*Za každých 10 minut běhu nebo běhání při jiném sportu (např. tenis nebo fotbal) posbírá adidas ve spolupráci s Parley z našich pláží a pobřeží plasty o hmotnosti odpovídající 1 plastové lahvi, a to až do celkové hmotnosti 250.000 kg.

SPOJME SÍLY V BĚHU

Každý máme svůj vlastní důvod, proč chceme skoncovat s plastovým odpadem. Co ty na to?

Visual of Pedri seated by the ocean
Každý z nás může něco udělat. Spolu můžeme změnit věci k lepšímu. Zjisti víc informací o tom, jak se zapojit do akce Run For The Oceans a podpořit boj s plastovým odpadem.
ZJISTI VÍC