alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

NIC NENÍ NEMOŽNÉ

Vidíme příležitosti tam, kde jiní vidí překážky.

VĚŘÍME, ŽE SPORT MÁ MOC MĚNIT ŽIVOTY. SPORT POSOUVÁ HRANICE A DOKÁŽE SJEDNOTIT VŠECHNY BEZ ROZDÍLU. SPOLEČNĚ DOKÁŽEME VYTVOŘIT UDRŽITELNĚJŠÍ SVĚT.

HIMA DAS

Hima viděla příležitost stát se první Indkou se zlatou medailí v lehké atletice. Ukázala všem ženám, celému národu a světu, že nic není nemožné. Že je třeba si přestat říkat „proč?“ a začít si říkat „proč ne?“.

4D

Viděli jsme příležitost, jak spojit svět sportu s Silicon Valley. Naskenovali jsme tisíce chodidel sportovců a vytvořili první 3D tištěnou mezipodešev. Protože jen společně můžeme dokázat to, co bylo předtím nemožné. A ještě mnohem víc. Namluvil Iddris Sandu.

TIFANNY ABREU

Tifanny viděla příležitost, jak dosáhnout něčeho, co předtím nikdo nedokázal. Stala se první trans ženou v Brazílii hrající volejbal na nejvyšší úrovni. Svým úspěchem všem ukázala, že každý z nás může žít svůj život po svém. Namluvil Urias.

NINJA

Ninja viděl příležitost, jak být víc než jen hráč, víc než Tyler Blevins. Viděl příležitost, jak posunout hranice gamingu. Ukázal celé generaci, že když se chce, všechno jde. Namluvil JuJu Smith-Schuster.

Cyrill Gutsch

Cyrillovou vizí bylo zachránit oceány. V jednoduchém nápadu – vyrábět z plastového odpadu produkty – viděl mnoho příležitostí. Chtěl motivovat mladou generaci a nás všechny k ochraně naší planety.

BEYONCE

Beyoncé je inspirací pro všechny, kteří hledají svůj vlastní hlas. Její talent dává naději všem lidem bez rozdílu. Tobě. Mně. Jim. Nám.

JSME NEZDOLNÍ OPTIMISTÉ, KTEŘÍ SE NEBOJÍ BOJOVAT ZA LEPŠÍ BUDOUCNOST. VIDÍME PŘÍLEŽITOSTI TAM, KDE JINÍ VIDÍ PŘEKÁŽKY.