alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

JSME NEZDOLNÍ OPTIMISTÉ, KTEŘÍ SE NEBOJÍ BOJOVAT ZA LEPŠÍ BUDOUCNOST. VIDÍME PŘÍLEŽITOSTI TAM, KDE JINÍ VIDÍ PŘEKÁŽKY.

PAUL POGBA

Paul Pogba nikdy neviděl pravidla, viděl jen příležitosti. Hrál po svém. Přepsal pravidla hry ve středním poli. A inspiroval nás všechny, abychom i my viděli příležitosti a šli svou vlastní cestou.

ADIZERO

Viděli jsme ty nejrychlejší běžce. Pak jsme pochopili, že je možné běžet ještě rychleji. Vytvořili jsme běžecké boty na lámání rekordů. Ale neusnuli jsme na vavřínech. Nikdy nepřestaneme hledat nové příležitosti, jak posunout hranice rychlosti ještě dál.

CYRILL GUTSCH

Vidíme novou generaci odhodlanou inovacemi skoncovat s plastovým odpadem.