alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

KARLIE KLOSS MAKING STRIDES

 
[41]

Modely z kolekce adidas x Karlie Kloss nenechají žádnou podnikavou ženu ve štychu ani v dnešní překotné době, ať už při tréninku, odpočinku, nebo při plnění pracovních povinností.

DOTÁHNI TO DALEKO S KARLIE KLOSS A ADIDAS

Díky aktivnímu životnímu stylu můžeš v životě dosáhnout úžasných věcí. V osvobozující kolekci adidas x Karlie Kloss se můžeš sebevědomě pustit do čehokoli. Topmodelka a podnikatelka Karlie Kloss je přesvědčená o tom, že na cestě k vysněnému cíli musíme pořádně posílit tělo i mysl. Proto také založila letní školu programování pro dívky ve věku 13–18 let s názvem Kode with Klossy, která je zdarma. Jako mentorka se snaží všem mladým ženám a budoucím inovátorkám vštípit své zásady.

STYLOVÁ INSPIRACE NEJEN NA TRÉNINK

Kolekce adidas x Karlie Kloss se skládá z vybraných základních modelů v moderním provedení, které ani v dnešní překotné době nenechají žádnou podnikavou ženu ve štychu, ať už při tréninku, odpočinku, nebo při plnění pracovních povinností. Jádro tvoří podprsenka a legíny, které lze nápaditě doplňovat dalšími vrstvami. Cílem kolekce je obohatit dámský šatník o kousky, které si ženy oblíbí a budou po nich sahat pořád dokola. Kolekcí hýří energická oranžová a nádherné tmavší odstíny modré a černé. Výsledkem je výrazný a nezaměnitelný dojem šitý na míru aktivním ženám s velkými ambicemi. Funkční materiály AEROREADY ti zpevní svaly, kdykoli budeš potřebovat – při tréninku na půlmaraton, v tělocvičně i při zvládání každodenního shonu. Důmyslně zvolené materiály dávají kolekci hlubší smysl.

ŽENSKÁ SÍLA

Grafickou stránku kampaně si vzala na starost umělkyně, fotografka a glosátorka aktuálního dění Shaniqwa Jarvisová, která Karlie zvěčnila po boku dvou mladých a nadějných inovátorek a absolventek kurzu Kode with Klossy, Alexis Williamsové a Elyshy Angové. Kolekce a kampaň od nekompromisního ženského týmu pro ty, kdo to chtějí někam dotáhnout.