alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Chlapecké sportovní mikiny

 
[5]
Děti Fotbal tyrkysová Tréninkový top Real MadridDěti Fotbal tyrkysová Tréninkový top Real Madrid

Tréninkový top Real Madrid

Děti Fotbal

Chlapecké sportovní mikiny pro ty, kteří trénují naplno v každém počasí

Chceš-li něco ve svém sportu dokázat, musíš trénovat víc, než ostatní. Počasí ale není vždycky na tvé straně a často hraje proti tobě. Chlapecké sportovní mikiny ti ale umožní trénink i za studených večerů nebo deštivých rán. Trénuj se zápalem, který zdobí světové sportovní hvězdy. Chlapecké sportovní mikiny adidas jsou vyrobeny z prodyšné, rychleschnoucí tkaniny, takže nevadí, když se pořádně zpotíš nebo trénuješ v dešti. Úzký střih padne jako ulitý a drží na svém místě, takže se soustředíš jen na svůj výkon. Stojáček a otvory pro palce zase ukryjí choulostivé části těla před lezavým chladem. Nebo si vyber model pro trénink za extra chladného počasí, který na ramenou a rukách lemuje kontrastní 3-Stripes logo. Přední krycí vrstva zatepleného hřejivého topu tě ochrání i před nepříjemným větrem a vysoký nákrčník z polárního flísu zahřeje tvůj krk, i když teploty klesnou blíže k nule. A když ještě přituhne, přichází na řadu chlapecké sportovní mikiny ze speciální tkaniny, která odvádí pot od těla, ten tě tak nestudí a můžeš trénovat déle. Celkový, povedený design dotváří kontrastní lemovka a znak adidas Badge of Sport.

Trénuj jako hvězdy tvého oblíbeného fotbalového klubu

Hvězdy světového fotbalu musí trénovat každý den, i když se počasí neptá. Proto musí mít ve výbavě tréninkové soupravy do všech podmínek. Ty teď můžeš trénovat ve stejné sportovní mikině jako útočníci z top klubů třeba anglické, italské nebo španělské ligy. Chlapecké sportovní mikiny těchto klubů chtějí kluci po celém světě, protože kromě toho, že jsou to autentické klubové sportovní mikiny, ve kterých trénují i hráči nejlepších klubů, vyznačují se vlastnostmi ideálními pro trénink ve studeném nebo deštivém počasí. Savý materiál poskytuje při tréninku pohodlí a udrží tě v suchu. Trénuj střelbu, přihrávky nebo centry ve sportovních mikinách tvého klubu a jednou si třeba zatrénuješ i na jejich stadionu.