alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclosecross-smalldropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas
DORUČENÍ ZDARMA NAD 700 KČ A VRÁCENÍ ZBOŽÍ DO 100 DNÍ
Objednej si zboží online a vyzvedni si ho v prodejně

Láhve na vodu

 
[4]

Vždy užitečné sportovní láhve na vodu

Určitě víš, jak je důležité dodržovat správný pitný režim. Zejména patříš-li mezi sportovce a žádný tvůj trénink se neobejde bez pořádné námahy. Je to otázka zdraví, a u sportovců také výkonu. Se sportovní lahví na vodu od adidas máš jistotu, že po celou dobu tréninku můžeš namáhenému tělu kdykoli doplnit potřebné tekutiny. Modely vyrobené z kovu stoprocentním vstřikováním se jen tak snadno nepoškodí. To platí i pro sportovní láhve z polyetylenu.

Sportovní láhev pro bezpečné všestranné použití

Žádné sportovní lahve na vodu z kolekce adidas neobsahují chemickou látku bisfenol A (BPA). Proto si do nich můžeš bez obav nalít jak studený, tak i teplý nápoj. Zároveň se nemusíš obávat, že si při dotyku s lahví spálíš ruku. Pokud při zimním sportu popíjíš teplý čaj, ani to není problém! V případě, že se potřebuješ pořádně zchladit, polyetylenové modely mají široké hrdlo, takže pokud nemáš po ruce ledovou drť, můžeš si do nich dát led. S ledem v pití při sportu ale opatrně! Tělo je zahřáté i uvnitř a ledovým nápojem si můžeš způsobit teplotní šok a zadělat si na nepříjemné zdravotní potíže. Jak se říká, všeho s mírou – a to platí i pro teplotu nápoje při sportu. 

Šikovné, praktické a efektní

Láhve na vodu jsou šikovnými pomocníky při každé sportovní aktivitě. Měj tu svou vždy u sebe připravenou k použití. Plastové sportovní láhve mají na širokém šroubovacím víčku vytahovací náustek. Proto je jejich používání absolutně jednoduché a hlavně rychlé. Stačí náustek povytáhnout zuby a můžeš svému tělu dodávat potřebné tekutiny. Rychlým pohybem ho zavřeš, láhev hodíš do kouta a můžeš nerušeně pokračovat ve sportu. Kovové modely mají také šroubovací, ale úzký uzávěr, přes který po zavření neunikne ani kapka. Oba typy sportovních lahví mají vskutku praktický desig a zároveň se dají mýt v myčce. Žízeň je určitě jedním ze zabijáků sportovních výkonů, proto se připrav na pořádný trénink a měj u sebe plnou lahev životodárné tekutiny!