alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Kolekce adidas LEGO®️

 
[3]
S novou kolekcí adidas LEGO®️ si můžeš vytvořit svůj vlastní svět. Změň kulisy a rozehraj novou hru plnou pestrobarevných designů.

VYTVOŘ SI VLASTNÍ SVĚT S NOVOU KOLEKCÍ ADIDAS LEGO®

S novou exkluzivní kolekcí adidas LEGO®️ si můžeš vytvořit svůj vlastní svět. Pestrobarevné designy rozjitří tvoji fantazii a jako mávnutím proutku vykouzlíš nové kulisy svého světa. Nech se inspirovat a vkroč do svého vlastního světa. Roztoč kola představivosti na plné obrátky. Tento svět patří tobě.

HRAJ SI BEZ HRANIC

Máme vhodnou barvu pro každý styl. V exkluzivní kolekci adidas LEGO® najdeš modely zářivě žluté i v nenápadném černo-šedém provedení. Kolekce obsahuje mikiny, trička, sportovní kalhoty, šortky a dokonce i overaly v odvážných i decentních barevných kombinacích. Hraj si ve svém stylu. Boty sladí celý outfit a dají tvým krokům nový směr. Objevuj svět her a zábavy v modelech z exkluzivní kolekce adidas LEGO®. Hravé designy doplňují funkční prvky pro aktivní životní styl, takže se můžeš vrhnout do akce a nenechat se ničím omezovat.

VYTVOŘ SI SVŮJ VLASTNÍ SVĚT

Nová exkluzivní kolekce adidas LEGO® je předurčená ke hraní. Obsahuje pestrobarevné modely inspirované oblíbenou stavebnicí. S touto kolekcí můžeš postavit základy svého vlastního světa. Každý model roztočí kola fantazie a bude inspirací pro tvůj svět plný her. Hrát si podle sebe není nic těžkého. Nejdřív si vytvoř takový outfit, který se ti bude opravdu líbit. Pak se vydej třeba do neznáma a dívej se na svět vlastníma očima. Hrát si je snadné.

KREATIVNÍ MODELY VŠECH VELIKOSTÍ

Nová kolekce adidas LEGO® nabízí hravé modely pro všechny. Protože na budování svého vlastního světa nikdy není příliš brzy. Tato hravá kolekce obsahuje boty a oblečení všech velikostí – pro nemluvňata, malé děti i mladé tvůrce. Vyber si svou oblíbenou kombinaci barev a vytvoř si svůj outfit. V unisexových modelech každý najde něco, co se mu líbí a v čem snadno rozehraje novou hru. Teď už je to jen na tobě. Je čas začít budovat svůj vlastní svět.