adidas
DORUČENÍ ZDARMA NAD 700 KČ A VRÁCENÍ ZBOŽÍ DO 100 DNÍ
Objednej si zboží online a vyzvedni si ho v prodejně

Bundy a Kabáty pro Muže

 
[382]

Sportovní bundy a kabáty pro muže, kteří jsou v pohybu za každého počasí. Funkční materiály si poradí se vším, co si na tebe příroda připraví. Jsou prodyšné a specificky navržené pro absolutní volnost pohybu.

1 / 8
Strana:z 8

Pánské bundy

Máme pro vás nabídku pro každé roční období, ať už je větrno, sněží nebo svítí slunce. Pánské bundy adidas mají přesně to, co potřebujete. V pánských tréninkových bundách zůstanete na dráze v suchu a teple, zatímco pánské lehké bundy a větrovky udrží vítr na uzdě a modernímu streetovému vzhledu dodají sportovní styl . Bez ohledu na to, zda hrajete v centru dění nebo na postranní čáře, naše sportovní bundy vás udrží v nejlepší formě.

Jak vybrat dokonalou bundu

Pánské bundy adidas procházejí potřebnými zkouškami a testy, aby vyhovovali vašim požadavkům bez ohledu na to, co vám svět postaví do cesty. Pokud hledáte sportovní bundu s moderním streetovým vzhledem, která vás ochrání před chladem, pomohou vám naše lehké a tréninkové bundy. Jestli se potřebujete na dráze či jinde chránit před větrem, udrží v teple větrovky adidas. Pokud hledáte pohodlí, podívejte se na naše zateplené bombery a parky, udrží tělo v teple a suchu. Funkčnost a dokonalý styl jsou hlavními znaky nejnovější kolekce pánských sportovních bund adidas. Vyberte si tu svou.

Lehké a tréninkové bundy

Lehké bundy adidas kombinují sportovní kořeny s moderním streetovým vzhledem a v deštivém počasí vám dodají styl. Dešti odolný povrch a lehké polstrování vás udrží v teple, a sbalená bunda přitom zabere jen minimum místa. Tréninkové bundy vás ochrání před chladem i díky schopnosti savého materiálu climalite® odvádět potu od pokožky.

Větrovky

Postavte se větru s hlavou zpříma díky naší kolekci pánských větrovek. Perfektní řešení pro studené a větrné dny – větrovky adidas nabízejí veškerou potřebnou odolnost ve sportovním vzhledu a streetovém stylu.

Péřové, zateplené a zimní bundy a vesty

Porazte zimu v pánských péřových a zateplených bundách a vestách adidas, které jsou ideální pro studené dny. Zateplené bundy jsou voděodolné, prodyšné a lehké. Péřové bundy zase poskytují mimořádné teplo i v té největší zimě. Peří je nejlepší přírodní izolant. Zabraňuje úniku tělesného tepla do okolí, je přirozeně lehké a načechrané, takže jej lze jednoduše stlačit do rozumných cestovních rozměrů.

Bombery

Zateplené bombery v různých designech, od maskovacího potisku a kožešinové kapuce po saténovou tkaninu s jemným leskem a lehké zateplení pro váš pocit pohodlí a tepla. Nové bombery adidas jsou připraveny vyjít do ulic s novým vzhledem a městským stylem.

Parky

Vyjádřete se funkční parkou z pánské kolekce adidas. Odolá dešti i větru a navíc má řadu detailů z armádního oblečení, jako jsou početné kapsy a ochranné klopy. Jsou to moderní bundy s funkčními detaily pro absolutní pohodlí.