alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Kopačky

 
[317]
1 / 7
Strana:z 7

V kopačkách adidas tě na hřišti nikdo nepřehlédne

Fotbal je hra, kterou musíš hrát na plno. S výbavou od adidas se budeš na hřišti cítit jak ryba ve vodě a ukážeš, co v tobě je. Díky revolučním technologiím a materiálům tě lehké a perfektně střižené kopačky podpoří v maximální rychlosti, pohotových změnách směru a výkonu na jakémkoli povrchu. Prozkoumej různé možnosti a vychytávky. Svršek Zone Skin s různými druhy vroubkování podpoří tvé umění zpracování míče. Strečový límec adidas PRIMEKNIT udrží botu na noze a zároveň usnadní nazouvání. Zatížená špička Power Facet dodá více energie do tvého kopu. Ať si vybereš obuv z kůže, syntetiky nebo textilu, bota dokonale padne a zpevní ti nohu a ideálně zpracovaný svršek a špička přispějí k lepší kontrole míče.

Správně vybraná fotbalová obuv adidas pozdvihne tvůj výkon

Věnuj čas správnému výběru své fotbalové obuvi a budeš hvězdou zápasu nebo tréninku. Přihlédni k typu povrchu, na kterém budeš nejčastěji hrát, zamysli se nad tím, jaký materiál ti nejlépe vyhovuje a hlavně – mysli na svoje herní pohodlí. V kolekci kopaček adidas se najde ten správný pár pro každého hráče i hráčku, amatéra nebo profíka, dospělého i děti. Boty na tkaničky jsou flexibilnější, můžeš si je přitáhnout nebo povolit. Naopak boty bez zavazování zaručují čistší kontakt s balonem, musí ti ale padnout jak ulité. Respektuj svůj tvar nohy. Když si správně vybereš, budeš k nezastavení.

Nepřehlédnutelný design, ať už miluješ modernu nebo retro styl

Jakmile už víš, jaký druh materiálu, střihu, podrážky a špuntů potřebuješ pro optimální komfort, rychlost, přilnavost k povrchu a odpich, můžeš se při výběru zaměřit na detaily. Líbí se ti futuristický design? Nebo se necháváš inspirovat retro stylem minulých hráčských generací? Tvůj oblíbený design ti dodá motivaci a sebevědomí pro optimální pohyb mezi brankami. A navíc – na hřišti tě v kopačkách adidas nikdy nikdo nepřehlédne.