alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Kopačky Nemeziz

 
[76]
1 / 2
Strana:z 2

Kopačky adidas Nemeziz - tvoje cesta za vítězstvím

Připrav se na hřišti způsobit chaos a 'rozdrtit' protihráče za pomoci ultimátních fotbalových bot adidas Nemeziz. S nimi dokážeš odemknout veškerý potenciál hráče, který v sobě máš. adidas Nemeziz jsou boty navržené v souladu s nejmodernějším technologiemi a postupy známými ve sportovním světě, takže s nimi budeš na hřišti jistější. Pomohou ti využít potenciál tvého těla na maximum a vyhýbat se protihráčům při tvrdém útoku na soupeřovu branku už nebude problém. Až tě možná samotného překvapí, co v tobě je, když v tobě adidas Nemeziz probudí veškerou rychlost a sílu.

Fotbalové Boty Nemeziz pro každý povrch

Série kopaček adidas Nemeziz přichází v bezpočtu barevných kombinací, vzorů a velikostí tak, aby potěšily oko. Rozhodně v nich na kurtu, hřišti nebo tělocvičně nezůstaneš bez povšimnutí. Hlavní předností kopaček Nemeziz je ale lehká konstrukce a podrážky pro jakýkoliv terén, který zvolíš. Od klasických kopaček se špunty určených na nejlepší pohyb po měkkém trávníku přes boty určené pro tvrdší venkovní povrchy. Nezapomněli jsme ani na sálové boty do tělocvičny.

Další úroveň tréninku a hry s kopačkami adidas Nemeziz

Fotbalové boty Nemeziz jsou zamýšlené pro šampiony, kteří chtějí dominovat hře a riskovat při cestě za vítězstvím až na vrchol. Proto kopačky Nemeziz disponují řadou inovativních technologií jako Torsion Frame, která v podrážce pomáhá vylepšit pohyblivost a ohebnost nohy. Některé modely kopaček adidas Nemeziz pak přichází v designu bez tkaniček se systémem 360-degree bandage. Pevné a pohodlné vršky bot zaručí, že se vždycky budeš cítit dobře a pomohou ti mít míč pod kontrolou v jakékoliv situaci.

Nikdy nekončící cesta za úspěchem ve fotbalových botách Nemeziz

Vyrobené pro úspěch, maximální výkon pro ty, kteří vědí, co na hřišti chtějí - vyhrávat. adidas Nemeziz jsou boty, které ti pomohou na vrchol a zajistí, že pro tebe bude pohyb přirozenější, jednodušší a dovolí ti soustředit se jen na maximální výkon. Perfektní volba pro hráče, kteří neradi stagnují a naopak jdou stále dál a dál, zkouší nové techniky a vyhrávají.