alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclosecross-smalldropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas
DORUČENÍ ZDARMA NAD 700 KČ A VRÁCENÍ ZBOŽÍ DO 100 DNÍ
Objednej si zboží online a vyzvedni si ho v prodejně

Golfová Obuv

 
[70]

Prémiová golfová obuv pro stabilitu ve švihu. Golfové boty adidas se vyznačují cíleným zpevněním a odpružením, které zajišťují výdrž a odolnost. Funkční technologie poskytují prodyšnou ochranu, která odpuzuje vodu.

1 / 2
Strana:z 2

Golfová obuv

Váš švih, vaše přesnost, váš drive, to vše začíná a končí u jediné věci. Vašeho postoje. Správná golfová obuv vám pomůže vypilovat váš postoj, takže budete moci zahrát svou nejlepší hru vůbec. Extra stabilita při švihu vám dodá přesnost, kterou potřebujete pro každý úder. A s perfektní podporou budete schopni odehrát více kol s menší únavou.

Výběr té nejlepší golfové obuvi

Kondice, styl a počasí, ve kterém hrajete, hrají při výběru správné golfové obuvi důležitou roli. To, že profesionální golfisté berou svou obuv velmi vážně, má své důvody. A naprosto stejné důvody platí i pro vás. S perfektní stabilitou, pohodlím a pocitem energie budete hrát soustředěněji a s lepšími výsledky.

Správný tvar golfové obuvi

Je to jeden z nejdůležitějších faktorů pro skvělou hru golfu. Většina lidí má jednu nohu o malinko větší než druhou. Vždy se ujistěte, že jste si vybrali golfovou obuv, v které se cítí pohodlně i vaše větší noha. Pamatujte, že noha se při zahřátí nebo pohybu zvětšuje. Golfová obuv by měla být ve střední části těsnější, aby vám poskytla dodatečnou podporu při švihu. Doporučujeme centimetrovou mezeru mezi palcem a špičkou obuvi.

Golfová obuv bez spiků nebo golfová obuv se spiky?

Není sporu o tom, že golfová obuv se spiky poskytuje na hřišti výbornou stabilitu. Se strategicky umístěnými asymetrickými spiky vás udrží ve skvělé formě bez ohledu na tvrdost vašeho švihu. Díky modernímu pokroku má golfová obuv bez spiků výbornou stabilitu a zároveň je dokonale univerzální. Golfisté nyní mohou nosit stejnou obuv doma, v autě, na golfovém hřišti i v golfovém klubu bez nutnosti přezouvání. Je důležité si uvědomit, že i když mají výbornou stabilitu, obuv se spiky bude vždy nabízet lepší boční stabilitu.

Golfová obuv odolná proti vlivům počasí

Přiznejme si to. Když máte konečně čas užít si solidní hru, tak počasí nejspíš nebude na vaší straně. Naštěstí je golfová obuv adidas vyrobena z trvanlivých a voděodolných materiálů. Ale tím to nekončí. Díky modelům určeným do extrémního počasí vás golfová obuv Climacool a golfová obuv Climaheat udrží v příjemném mikroklimatu i při dlouhém pobytu na hřišti.