adidas
DORUČENÍ ZDARMA NAD 700 KČ A VRÁCENÍ ZBOŽÍ DO 100 DNÍ
Objednej si zboží online a vyzvedni si ho v prodejně

Tréninková Obuv

 
[39]

Tréninková obuv

Tréninková obuv adidas je navržena tak, abyste své výsledky v posilovně, na trati či jinde vytáhli na maximum. Vše záleží na hbitosti, vše záleží na rychlosti a vše záleží na výkonu, když usilujete o zlepšení.

Jak vybrat správnou tréninkovou obuvPánská a dámská tréninková obuv

Pokud jde o pánský a dámský trénink, máme pokryty všechny typy cvičení a fitness. Veškerá tréninková obuv adidas je vyrobena pro specifické typy tréninku a je navržena tak, aby vyhovovala unikátním požadavkům mužů a žen.

Více s boost

Průlomová technologie boost™ pozvedne váš výkon na maximum díky své schopnosti navracet energii. Zároveň zmírňuje zátěž a nárazy při každém kroku. Tréninková obuv je dostupná v pánských, dámských i dětských modelech pro různé typy cvičení a sportovních aktivit.

Zlepšujte se v posilovně

Cvičení v posilovně se sice odehrává uvnitř, to ale neznamená, že nepotřebujete odolné vybavení. Běžecké pásy, skoky a vysoce intenzivní intervalový trénink opravdu otestuje vaši tréninkovou obuv. Tréninková obuv adidas je speciálně vyrobena tak, aby odolávala různým povrchům v posilovnách, má robustní podešev a výbornou úroveň odolnosti. Získejte potřebnou podporu s naší nejnovější kolekcí tréninkové obuvi.

Dostaňte svůj kondiční trénink na vyšší úroveň

Všeobecný kondiční trénink staví na intenzitě a všestrannosti. A přesně taková je i tréninková obuv adidas pro kondiční trénink. Tréninková obuv v této kategorii je určena pro rychlé a náročné pohyby a poskytuje výbornou podporu a maximální odolnost. Užijte si své nejlepší výkony s kolekcí tréninkové obuvi adidas pro všeobecný kondiční trénink.

Máme obuv i pro sportovní hry

Sportovní obuv vyrobena speciálně pro vaši hru je nejlepším způsobem jak zůstat na špičce. Díky pokročilému designu a nejnovějším technologiím jsou fotbalové kopačky, běžecká obuv a basketbalová obuv stvořeny pro vítězství.

Nejlepší tréninková obuv

Soutěžní trénink je vážná věc. Jděte na to stylově s exkluzivní tréninkovou obuví adidas by Stella McCartney pro ženy nebo Porsche Design Sport by adidas pro muže. A pokud hledáte něco jiného, prohlédněte si naši nejnovější tréninkovou obuv adidas.