Icons/Social/GoogleCreated with Sketch.
adidas
logo

BASKETBALOVÁ KOLEKCE OD ADIDAS A PHARRELLA WILLIAMSE

Tahle kolekce je určená všem se sportovním, soutěživým a kreativním duchem. Vzdává hold basketbalové soudržnosti, tvůrčí síle a lítým zápasovým bojům. Pharrell použil nové i klasické modely adidas a propojil funkční technologie z palubovky s volnočasovým vzhledem.

0-60: PHARRELLŮV NOVÝ MODEL

Pharrell Williams své kreativní vize přenesl do basketbalové kolekce, která svými 10 modely v batikovaných barvách s motivem otisku prstu vyzdvihuje jednotu a identitu. V jejím popředí stojí zbrusu nové basketbalové tenisky 0-60. Mají vyšší konstrukci, výraznou podešev a nastavitelnou stélku, takže jsou úžasně pohodlné a zároveň skvěle sedí.

ADIDAS ORIGINALS = PHARRELL WILLIAMS

Spolupráce adidas Originals = Pharrell Williams vznikla v roce 2014 jako jeden z Pharrellových pokusů propojovat lidi prostřednictvím náklonnosti, vášně, energie a barev a oslavovat tak jejich rozmanitost.

„Snažím se lidem dávat příležitost, aby se mohli vyjádřit. Což je i cílem téhle spolupráce.“

PHARRELL WILLIAMS

Při spolupráci s adidas Originals jsem se vždy snažil zprostředkovávat příběhy, na které by se mohlo zapomenout, a posílat pozitivní energii tam, kde jí bylo třeba. S adidas vyznáváme stejné hodnoty, chceme měnit lidské životy k lepšímu pomocí sportu. Vím, že naše společné snažení může mít na ostatní nějaký vliv, a to mi úplně stačí. Cílem naší spolupráce je, aby se lidi navzájem chápali a uznávali, i když mají různou barvu pleti, jiné vyznání nebo pochází z jiných kultur. Chceme na rozdíly upozornit, abychom si uvědomili, že i přes všechny ty odlišnosti jsme prakticky stejní.

PHARRELL WILLIAMS