alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Pouzdra na telefon

 
[44]
Originals černá Pouzdro Samba Molded iPhone 11Originals černá Pouzdro Samba Molded iPhone 11

Pouzdro Samba Molded iPhone 11

Originals

Originals černá Opasek Universal BlackOriginals černá Opasek Universal Black

Opasek Universal Black

Originals

Originals černá Pouzdro Basic Molded iPhone 2019 6.1 InchOriginals černá Pouzdro Basic Molded iPhone 2019 6.1 Inch

Pouzdro Basic Molded iPhone 2019 6.1 Inch

Originals

Oblečte svůj chytrý telefon do sportovního pouzdra na telefon

Nejen vy, ale i váš chytrý telefon potřebuje stylové oblečení. Můžete spolu dobře ladit, protože adidas nabízí kolekci vlastních pouzder na telefon v mnoha provedeních a barvách. Tento doplněk jednoduše musíte mít, protože maximálně spokojeni budete jak vy, tak i váš chytrý telefon.

Prvotřídní kvalitní materiál, aneb sportovní pouzdra na telefony

Pouzdra na telefon adidas se vyrábějí z termoplastického polyuretanu, a proto jsou velmi odolná a zajišťují tak dokonalou ochranu vašeho chytrého telefonu. Chrání váš chytrý telefon například při pádu z výšky nebo při nešetrném zacházení, pokud se dostane například do rukou malých dětí. Povrch pouzder je pokrytý syntetickou kůží, a proto jsou pouzdra adidas velmi příjemná na dotyk. Díky tomu se s telefonem dobře manipuluje a telefonování nebo čtení zpráv pro vás bude příjemnější.

Dokonalá ochrana displeje vašeho telefonu

Pouzdra na telefon adidas nabízejí ještě jednu přidanou hodnotu. Aby dokonale ochránila displej vašeho chytrého telefonu před poškrábáním, pouzdra na telefon se vyrábějí s vyvýšenými okraji. Tuto vlastnost oceníte nejen při pádu telefonu z jakékoli výšky, ale především při jeho dopadu na tvrdý povrch.

Vychytávka pro perfektní fotografie

U pouzder adidas se nemusíte obávat, že by při jeho použití mohlo dojít k omezení nebo znehodnocení vámi pořizovaných fotografií. V otvoru pro fotoaparát je totiž zkosená hrana, která pomáhá zabránit zkreslení bleskem. Vaše fotky tak budou vždy perfektní, připravené rovnou k publikování na sociální sítě nebo k tisku.

Logo, které spojuje

Milovníci značky adidas rádi nosí stylové sportovní oblečení a doplňky, které jsou ozdobeny logem tohoto výrobce sportovního oblečení, doplňků a potřeb. Pouzdra na chytrý telefon adidas mají sice malou velikost, ale jako jejich ozdoba poslouží výrazné logo dokonale. Na pouzdrech najdeme jak jeho reliéfní, tak jeho natištěnou podobu. I díky používání pouzdra na telefon s Trefoil dáte světu najevo, jak moc máte značku adidas rádi.