adidas
DORUČENÍ ZDARMA NAD 700 KČ A VRÁCENÍ ZBOŽÍ DO 100 DNÍ
Objednej si zboží online a vyzvedni si ho v prodejně

adidas Predator Kopačky

 
[150]

Ovládni hřiště a zasaď se o vítězství v kopačkách adidas Predator. Ty nejlepší technologie fotbalové obuvi ti zajistí absolutní kontrolu. Boty umožňují precizní práci s míčem a dynamický pohyb na každém povrchu.

VÝHODY JSOU NEFÉR

O tom to ale je. Demonskin. To tu ještě nebylo. Skutečně revoluční. Takové jsou kopačky Predator. Legální? Ano. Fér? Copak na tom záleží?

1 / 4
Strana:z 4

ADIDAS PREDATOR

Klasické kopačky z 90. let se vrací v řadě moderních provedení. Fotbalová obuv adidas Predator nejsou jen obyčejné kopačky. Jsou to kopačky pro dravé hráče, kteří chtějí vyhrávat a zasloužit se o vítězství. Pokud chceš na hřišti drtit soupeřovu taktiku, pak potřebuješ kopačky adidas Predator.

Vlastnosti a typy kopaček adidas Stan Smith

V kolekci adidas Predator najdeš kopačky určené speciálně na pevný, měkký, halový a umělý povrch a umělý trávník. Všechny modely mají funkční konstrukci, která zajišťuje cílené zpevnění po celé délce nohy, a tedy i přirozený pohyb a maximální kontrolu. Svršek z textilního úpletu adidas Primeknit či strukturovaný svršek Primemesh příjemně obepnou nohu, takže se můžeš pohybovat s naprostou přirozeností. Precizní práci s míčem zajišťují speciální reliéfní vršek či povrch Controlskin. O stabilitu na každém povrchu se stará inovativní konstrukce mezipodešve Controlframe či podešev TPU, obě tvarované vstřikováním. Špičky kolíků jsou přizpůsobeny konkrétnímu povrchu, aby se zajistila lepší rotace a přilnavost na tvrdém či měkkém povrchu. Díky aktivnímu odpružení Boost se tlak z kolíků rovnoměrně přenáší po celé délce podešve a zajišťuje tak pohodlí po celou dobu zápasu. Sálové kopačky adidas Predator Tango mají speciální podešev pro indoorovou hru, která garantuje optimální přilnavost na halových površích.

Pro koho jsou kopačky adidas Predator určeny?

Tato kultovní fotbalová obuv je určena pro profesionální i amatérské fotbalisty. Kopačky byly vyvinuty pro hráče, kteří chtějí být predátory a ne kořistí. Na oficiálním webu adidas najdeš verze v pánském, dámském i dětském provedení. Boty adidas Predator jsou také pro ty, kteří chtějí zaujmout nejen svou dravou hrou, ale i jedinečným stylem. Kopačky poutají pozornost grafickými motivy a atraktivním designem, kterému podlehne každý fotbalový nadšenec. S botami adidas Predator ovládneš hru a užiješ si precizní práci s míčem na každém povrchu.