alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Produkty Primegreen

 
[4892]

Produkty vyrobené udržitelným způsobem. Kolekce adidas Primegreen je vyrobená z vysoce funkčních recyklovaných materiálů. Zavázali jsme se do roku 2024 ukončit používání nového polyesteru a přejít na výrobu z recyklovaného polyesteru.

Cena
197 Kč - 11 999 Kč
19711999
Naše závislost na nově vyrobeném polyesteru vytváří problém. Primegreen je jedno z řešení. Produkty Primegreen jsou vyrobeny ze špičkových recyklovaných materiálů. Jde to ekologičtěji. Udržitelněji. Lépe.

Přispěj k ochraně oceánů.