Ochrana tvých údajů u Adidas

Tvé údaje a adidas

Snažíme se, aby každý zákazník měl s nákupem u nás pouze ty nejlepší zkušenosti. Proto zpracováváme osobní údaje zákazníků podle našeho Oznámení o ochraně osobních údajů. Díky tomu můžeme nahlédnout do údajů, které jsou pro daného zákazníka zásadní, jako jsou produkty a nabídky, které jsou dostupné ve městě daného zákazníka.

Jak sbíráme údaje

S každým krokem blíž tvému cíli

Údaje o zákaznících sbíráme při různých online kontaktech. Ty zahrnují například situaci, kdy nám zákazník aktivně údaje dodává, tedy když si vytváří profil u adidas. Patří sem také pasivní předání dat, která sbíráme, když si zákazníci prohlížejí výrobky na našem webu.

Proč sbíráme údaje

Děláme zážitek na míru

Čím více toho víme, tím je pravděpodobnější, že budeme schopní nabídnout zákazníkům optimální produkty a nabídky, které pro ně budou zajímavé. Údaje o zákaznících využíváme také k tomu, abychom si ověřili, že jde skutečně o daného člověka, který se snaží přihlásit k účtu adidas. Dalším využitím jsou pak preference daných zákazníků při kontaktu s námi.

Tvá práva

Vše můžeš kdykoli změnit

Pokud by se z nějakého důvodu stalo, že se ti přestane líbit, že máme tvé údaje, vždy se na nás můžeš obrátit a situaci změnit. Další informace najdeš v Oznámení o ochraně osobních údajů.