alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclosecross-smalldropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Průvodce dětskými velikostmi obuvi

Dětská chodila mohou za rok vyrůst až trojnásobně. Buďte připravení. Podívejte se, jak správně měřit, a jak vybrat správnou velikost.

Najděte, jakou mají velikost.

Postav svou ratolest ke stěně a změř chodidlo od paty k nejdelšímu prstu. Zapiš si hodnotu. Každý produkt má tabulku, ve které najdeš správnou velikost.

Použij adiFIT

Umísti chodidlo své ratolesti na stélku adiFIT. Je chodidlo větší? Kup o velikost větší obuv. Je chodidlo menší? Kup o velikost menší obuv. Chodidlo se vleze na vyznačení na stélce? Perfektní. Až do velikosti 35 (UK 2,5).

Regulace teploty a odvod potu

Stélka OrthoLite® reguluje teplotu nohy a odvádí pot.

Flexibilní špička

Rostoucí chodidla potřebují prostor k pohybu. Měkké stélky jsou pružné a navíc optimálně chrání chodidla.

Precizní zpevnění klenby

Umožňuje chodidlu vnímat citlivě povrch a pomáhá ve vývoji svalů.

Nízká pata

Nízká pata přispívá k rozvoji správného držení těla