adidas
DORUČENÍ ZDARMA NAD 700 KČ A VRÁCENÍ ZBOŽÍ DO 100 DNÍ
Objednej si zboží online a vyzvedni si ho v prodejně

Pureboost

 
[33]

ADIDAS PUREBOOST

Běhání je skvělý sport. Má pozitivní vliv na tvé zdraví, kondici a samozřejmě i psychické rozpoložení. Je to disciplína, kterou můžeš provozovat kdekoliv a se správným vybavením prakticky i kdykoliv. Nepotřebuješ žádná členství ve fitness centru ani speciální hřiště či okruhy. Běžecká obuv adidas Pureboost byla navržena pro běhání ve městě a přispívá k pozitivnímu zážitku z běhání. Obrubníky, díry v chodníku, kořeny stromů, železniční přejezdy a pohozené předměty. Běhání v městské džungli je plné nástrah a překvapení. Neustále se musíš přizpůsobovat novým podmínkám. Tato řada běžeckých bot ti pomůže elegantně čelit všem překážkám.

Jak by měla vypadat správná běžecká obuv

Správné běžecké boty dokáží běh výrazně zpříjemnit, oddálí únavu a podporují výkon. Nevhodná obuv vede k rychlejšímu vyčerpání a zvyšuje riziko možného zranění. Nekvalitní obuv se navíc rychle opotřebí. Boty na běhání by měly být lehké, doporučuje se hmotnost maximálně 400 g, a měly by mít optimální odpružení. Podešev musí být odolná a mít dobrou přilnavost. Svršek bot by měl být z lehkých a prodyšných syntetických materiálů, které poskytují dobrou ventilaci.

Charakteristika běžecké obuvi adidas Pureboost

adidas Pureboost představuje adaptivní běžeckou obuv navrženou pro trénink v ulicích města. S její pomocí si poradíš s každou překážkou, na kterou v této divočině narazíš. Má lehký strečový úpletový svršek, který je příjemně prodyšný a při běhu se přirozeně přizpůsobí pohybu nohy. Tvarovaný opatek Fitcounter nabízí přirozené obemknutí paty a optimální pohyb v oblasti Achillovy šlachy. Aktivní odpružení a pružná podešev jsou zárukou plynulého kroku. Nekonečnou energii při běhu dodává naše nejaktivnější odpružení Boost, které jsme integrovali do mezipodešve. Podešev Stretchweb se přizpůsobí pohybu nohy, a dodává tak běhu další energii. Jednotlivé modely jsou navíc provedeny v nadčasových streetových designech, které ještě podpoří radost z běhání.