alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

DOBRODRUŽSTVÍ UŽ ČEKÁ

 
[277]
1 / 6
Strana:z 6

Ready for nature

Už se nemůžeme dočkat, až se vydáme do přírody. Čerstvý vzduch a otevřené nebe. To je ono. Plánovali jsme, kam vyrazíme. Jak si dáme do těla. Nebo jen tak pro radost. Než se nadějeme, budeme opět moct vyrazit ven. V přírodě člověk načerpá energii. I ve městě je příroda téměř na dosah ruky.

V naší outdoorové kolekci najdeš turistickou obuv, obuv na trailový běh, lezeckou obuv, nepromokavé bundy i běžecké legíny.

Ať už se připravuješ na náročný výšlap, trailový běh, horskou cyklistiku, lezení nebo prostě jen na procházku v přírodě, u nás najdeš veškeré potřebné vybavení. Je jedno, jestli vyrazíš ven v horku, v zimě, v dešti, v mlze. Na naše oblečení a obuv je spolehnutí. Vždy a všude.

Na návrat do přírody je třeba se pořádně připravit. V naší outdoorové kolekci najdeš vše potřebné na túru, lezení, trailový běh a horskou cyklistiku.

Osvědčené špičkové technologie jako Gore-Tex nebo Boost zaručí maximální výkon a pohodlí. Dbáme také na udržitelnost, proto v outdoorové kolekci najdeš i produkty vyrobené z materiálu Parley Ocean Plastic, který pochází z recyklovaného plastu sesbíraného z ostrovů, pobřeží a přilehlých oceánských oblastí.