alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Rouška

 
[39]

Sportovní roušky pro každou aktivitu

Svět se mění, ale sport zůstává. Dává nám naději a inspiraci do budoucna. Dnešní doba navíc znovu ukazuje, jak je důležité udržovat se ve formě a pečovat o své zdraví a kondici. S tím nám také pomáhá sport. Při fyzických aktivitách je přitom důležité dodržovat vládní nařízení a starat se o bezpečnost nás i našeho okolí. Pro většinu z nás je nošení roušky naprosto novou zkušeností. adidas se postará o to, aby pro tebe bylo její nošení co nejpříjemnější. Primární funkcí sice zůstává zakrytí dýchacích cest, které má zabránit šíření bakterií a virů, ale u sportovních roušek dáváme přednost pohodlným a rychleschnoucím materiálům. Více se u nich zaměřujeme na praktičnost při sportu. Přes roušky adidas se ti bude dobře dýchat. Flexibilní materiál a pružné šňůrky za uši jsou zárukou správného padnutí, zakrytí a komfortu. Jsou vyrobeny z funkčních materiálů a je možné je bez problémů prát. Můžeš je nosit opakovaně, a jsou tedy ideální na každodenní i dlouhodobé nošení. Stejně jako u jiných produktů, i tady myslíme na životní prostředí, proto jsou roušky ušité z recyklovaných materiálů. Navíc i s rouškou můžeš mít styl. Značka adidas nabízí trendy roušky pro muže i ženy, které jsou skvělé na sport i běžné nošení.

Na hřiště s fotbalovou rouškou

I fotbalové roušky musí dobře padnout a sedět při běhání a pocení. Je třeba, aby byly odolné vůči zvýšenému fyzickému pohybu, měly vyšší prodyšnost, dobře držely na místě i při intenzivním a náročném tréninku a byly maximálně pohodlné. Podívej se na pestrou kolekci fotbalových roušek adidas, ve které najdeš modely inspirované předními kluby, jako jsou Manchester United, Arsenal a Real Madrid. Můžeš si je vzít na trénink, zápas, tribunu nebo v nich ukázat, komu fandíš, kdekoliv jinde.