alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
DORUČENÍ ZDARMA NAD 700 KČ A VRÁCENÍ ZBOŽÍ DO 60 DNÍ
Svět adidas, všechny sporty a styly
adidas

Roláky

 
[3]

Teplo a pohodlí do každého tréninku, aneb roláky adidas

Pokud chceš uspět ve sportu, trénink je zaručená cesta. Aby byl opravdu funkční, je potřeba se mu věnovat po celý rok, nehledě na počasí. Právě k tomuto účelu slouží roláky adidas. Přirozeně se postarají o to, aby každý tvůj trénink proběhl v co možná největším pohodlí a teple, se zachováním maximálního rozsahu pohybu. Vyrobeny z recyklovaného polyesteru navíc roláky adidas pomáhají nastolit lepší stav planety. Nebudou tě tak hřát jen čistě fyzicky, ale i po psychické stránce. Vítr zdolá ripstopová vrstva vpředu, zatímco ti krk zahřeje stylový límec z polárního flísu. Proč jsou roláky adidas tolik oblíbené poznáš již na první dotek, uvidíš.

Roláky adidas, co udrží tvou koncentraci

Při sportu je zásadní maximální soustředění na výkon, s co možná nejmenší šancí na rozptýlení. Vyzkoušej roláky adidas a pochop, jak moc mohou vylepšit tvé tréninky. Nezáleží na tom, že jsou chladné měsíce. Rolák adidas tě spolehlivě zahřeje. Kromě příjemného límce oceníš také rukávy s otvory pro palce, které budou ještě lépe izolovat teplo. Ponoř se do maximálního pohodlí a začni se plně koncentrovat. Roláky adidas tě přiblíží k cílům, nehledě na povětrnostní podmínky. Vyběhni i v zimě, neřeš nic kromě tempa a dýchání. O zbytek se s radostí postarají roláky adidas.

Stylové, moderní roláky, když nevyjde počasí

Jakmile ti tréninkový plán naporučí vyrazit do nepříznivého počasí, sáhni s úsměvem po roláku adidas. Vybrat si můžeš hned z několika modelů. Rozhodni se proto, zda se ti bude více hodit rolák na zip nebo rolák, který budeš pokaždé přetahovat přes hlavu. Co se týče designů, můžeš počítat s ikonickými 3-Stripes, které budou světu ukazovat, že patříš do sportovní komunity adidas. Výběr barev záleží na tvé preferenci. Vyzkoušej elegantní černou s bílými detaily nebo zvol výraznější, barevnou kombinaci. Přestaň jednou pro vždy odkládat tréninky na neurčito. Pojď trénovat naplno s roláky adidas.