adidas
DORUČENÍ ZDARMA NAD 700 KČ A VRÁCENÍ ZBOŽÍ DO 100 DNÍ
Objednej si zboží online a vyzvedni si ho v prodejně

Boty Superstars

 
[254]

adidas Superstar jsou kultovní tenisky se slavnou gumovou špičkou. Původně basketbalové boty ze 70. let mají jednoduchý svršek z kvalitní kůže a pohodlnou podšívku. Díky gumovému krytí špičky jsou odolné.

1 / 6
Strana:z 6

V botách Superstars jsi hvězdou i bez zpěvu

Mezi teniskami značky adidas najdeš mnoho legendárních modelů. Boty adidas Superstars uzřely světlo světa na konci rozverných šedesátých let minulého století. Netrvalo dlouho a získaly svou popularitu. Jejich domovem bylo basketbalové hřiště, kde se staly opravdovou hvězdou. Tak jako u mnoha módních ikon z dílny značky adidas, i tenisky Superstar přešly z vrcholového sportu se sledovaností desítek a stovek milionů diváků po celém světě do videoklipů. Tam zářily na nohou hip-hopových tanečníků a rapperů a viděly a zamilovaly si je další stovky milionů lidí ze všech koutů planety. Od 70. let prošly dlouhým vývojem, ale i po půlce století jsou to pořád hvězdné Superstar s jejich neutichající slávou. 

Superstar – hvězdné boty s hvězdnými vlastnostmi

Samotná konstrukce je vcelku jednoduchá. Vysoce kvalitní materiály zajišťují unikátní vlastnosti. Modely se vyrábějí buď z měkké kůže, nebo z její napodobeniny a mají příjemně měkkou podšívku z textilu. Špička je krytá gumou, proto je odolná vůči vodě. Gumová podešev zabraňuje pronikání vlhkosti zespodu a díky vzorování v typickém tvaru rybí kosti umocňuje schopnost boty přilnout k povrchu a zabránit klouzání. Na výběr máš opravdu širokou kolekci různých variant a vzorů od retro stylových kousků odkazujících na zlaté osmdesátky po modernější varianty s inovativním ponožkovým nazouváním. Bez ohledu na to, jaký model se ti líbí, se můžeš plně spolehnout na to, že Superstar – ikona mezi teniskami – udělá hvězdu a ikonu i z tebe! 

Na všechny nohy světa

Kolekce bot adidas Superstars vznikla proto, aby potěšila zejména vyznavače street módy a praktických stylů ve znamení pohodlí a pohody. Již více než padesát let sklízejí boty Superstar úspěch na celém světě. Pro každou příležitost, ke každému pohodlnému a ležérnímu outfitu, pro potulky v ulicích starobylého města nebo na výlet do přírody… pro každé oko a pro každou duši. Kolekce unikátních bot Superstar nabízí pro každou nohu přesně to, co potřebuje a co stoprocentně ocení.