adidas
DORUČENÍ ZDARMA NAD 700 KČ A VRÁCENÍ ZBOŽÍ DO 100 DNÍ
Objednej si zboží online a vyzvedni si ho v prodejně

Tašky

 
[367]

Odolné tašky pro aktivní sportovce. Díky funkčním konstrukcím se tašky adidas pohodlně nosí. Optimální členění vnitřního prostoru umožňuje přehlednou organizaci. Kvalitní provedení nabízí dlouhou životnost.

1 / 8
Strana:z 8

SPORTOVNÍ TAŠKY ADIDAS

Sportuješ, jezdíš na výlety nebo u sebe neustále potřebuješ mít několik nezbytných věcí? Pořiď si u adidas tašku, batoh či tašku do pasu. V kategorii sportovních tašek najdeš rozmanitou řadu praktických produktů. Nabízíme tašky do posilovny, malé sportovní tašky přes rameno, duffle bags, batohy, ledvinky, tašky na boty, stahovací pytle, tašky na boty a další produkty. Nabídka sportovních tašek a batohů u adidas je opravdu pestrá, protože víme, že každý má jiné potřeby a požadavky.

Proč pořizovat sportovní tašky?

Bez šikovné sportovní tašky či batohu se neobejdeš, zejména pokud chodíš několikrát týdně do posilovny, na skupinové fitness lekce nebo hraješ nějaký týmový sport. Taková taška je dostatečně prostorná, takže v ní přeneseš vše, co při tréninku potřebuješ – oblečení, obuv, ručník, láhev s pitím a další menší i větší předměty. Kvalitní modely odolávají opotřebení, i když v nich nosíš těžší věci, třeba nějaké závaží. Sportovní tašky adidas jsou také opatřeny kvalitními zipy, pohodlným popruhem s měkkým polstrováním a často i praktickým členěním vnitřního prostoru. U adidas můžeš vybírat také z bohaté nabídky tašek do města či na výlety, do kterých schováš nezbytnosti, bez kterých se při cestování neobejdeš. Najdeš modely v nadčasovém sportovním provedení i kousky v originálním streetovém stylu.

Jak si vybrat sportovní tašku

Při rozhodování o tom, který model je pro tebe ten pravý, se zaměř hlavně na velikost a účel, pro který tašku vybíráš. Velikost zvol podle toho, co do tašky potřebuješ dávat. Má-li sloužit jen na přenášení oblečení na převlečení, bot, láhve s vodou a menší svačinky, vystačíš si s něčím menším. Pokud se do ní má vejít ještě třeba osuška, kosmetika či další náčiní, hledej větší model s více kapsami. Větší tašku můžeš používat i jako zavazadlo na kratší cesty.