alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
DORUČENÍ ZDARMA NAD 700 KČ A VRÁCENÍ ZBOŽÍ DO 60 DNÍ
Svět adidas, všechny sporty a styly
adidas

Tepláková souprava adidas

 
[41]

Teplákové soupravy adidasoceníš na vycházce i při domácím lenošení

Ve tvém šatníku se bude jistě velice vyjímat tepláková souprava adidas. Proč? Nabízí ti totiž velkou řadu možných využití, díky kterým se stává velmi žhavým adeptem i na každodenní nošení. Můžeš si ji vzít ven, můžeš s ní ležet doma na gauči, záleží jen na tobě. Sportovní tepláková souprava adidas se skládá pokaždé z bundy a kalhot, které mají elastický pas se stahovací šňůrkou. Použitý materiál obsahuje velké procento bavlny, díky němuž sportovní soupravy adidas dýchají a umocňují tolik důležité pohodlí. Teplákové soupravy využiješ pro sebe, ale také pro svou rodinu. Hodit se budou i těm nejmenším. Lekce je vypereš a úžasně zastanou hromadu funkcí.

Sportovní souprava adidas ti dodá pohodlí a ty si užij více zábavy

Teplákové soupravy mají jistě jako jednu z největších předností - ono pohodlí. Díky tomu umí vytvořit úsměv na tváři nejen malým dětem za přispění veselých vzorů. I dospělé tepláková souprava adidas uklidní a umožní jim více si užívat okamžiku. Kalhoty i bunda bývají v rámci teplákové soupravy vždy vyvedeny ve stejném designu. Ráno díky tomu nebudeš muset stepovat před skříní a hledat ten správný outfit. Samozřejmě lze jednotlivé části sportovní soupravy adidas použít také zvlášť. Tepláková souprava adidas tě udrží v pohodlí a teple kamkoliv s ní vyrazíš, zkus to.

Zvol správně a nech se hýčkat

Výběr správné teplákové soupravy by měl být založen hlavně na tvých osobních preferencích. Vyber si barvu, střih a typ a rozhodně netrefíš vedle. Občas je potřeba dávat pozor na pravou velikost sportovní soupravy, poněvadž je díky své roztažnosti o něco málo větší. V okamžiku jak ale vybereš správnou, konečně pochopíš, proč dává smysl. Vyzkoušej ale i dětské trekové soupravy, které udělají ratolestem v tvém okolí obrovskou radost. Mají veselé vzory, jsou pohodlné a vypereš je cobydup. Alespoň jednu sportovní soupravu by měl mít k ruce každý, vyzkoušej ji také.