alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Bravo! Naše společné úsilí se vyplácí, společně jsme dosáhli daru ve výši 1,5 milionu €.

10 minut pohybu = 1 € na dobrou věc*

*Za každých 10 minut pohybu daruje společnost adidas částku 1 € organizaci Common Goal na projekty, které vzdělávají komunity v oblasti udržitelnosti prostřednictvím sportu, a to až do celkové výše 1,5 milionu €.

MINUTU PO MINUTĚ

Sport nás baví a nyní díky němu společně bojujeme za naši planetu. Přidej se k nám v appce adidas Running. Každých 10 minut tvého tréninku v období od 1. do 12. června pomůže nastartovat změnu. Protože každá minuta se počítá.

JAK SE PŘIDAT

Two pictures overlapping. One of two in wheelchairs playing basketball and the other of a woman playing basketball.

JAKÝ SPORT SI VYBEREŠ?

34 způsobů, jak začít měnit věci k lepšímu. Ať už tě baví fotbal, tenis, turistika, nebo basketbal či běh, v nabídce sportů pro tuto výzvu určitě najdeš ten svůj. S více než 30 různými sporty nezáleží na tom, jaký pohyb si vybereš. Přidej se k nám v appce adidas Running od 1. do 12. června.
Visual of a top view nature shot

adidas x common goal

Značka adidas spolupracuje s organizací Common Goal na vzdělávání komunit v oblasti udržitelnosti prostřednictvím sportu. Vybrali jsme projekty z celého světa, které povedou k tomuto společnému cíli.
Ať už jde o obnovu komunitního hřiště s využitím recyklovaných materiálů, nebo poskytování školení o tom, jak omezit množství plastového odpadu na sportovištích, cílem našeho společného úsilí je kolektivní změna.
logos of all the supporting partners

PARTNEŘI VÝZVY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Přidej se k výzvě move for the planet a začni měnit svět k lepšímu. Stačí na to pár jednoduchých kroků:
1. Stáhni si do mobilu appku adidas Running.
2. Klepni na kartu Community a přejdi na Challenges.
3. Přejdi na výzvu move for the planet a klepni na Join Challenge.
4. Zaznamenávej svoje aktivity v období 1.12. června.
Registrovat se můžeš od 23. května. Výzva move for the planet začíná 1. června a končí 12. června. Sportovat můžeš sólo nebo ve skupině. Místo a frekvenci si zvol tak, jak ti vyhovuje. Jenom to nezapomeň zaznamenat v appce adidas Running. Každá minuta se počítá!
Chceme, aby výzva move for the planet byla globální a aby zahrnovala všechny sporty. V rámci této výzvy tedy můžeš zaznamenávat následující aktivity: běh, virtuální běh, plogging, běh na pásu, trailový běh, chůze, nordic walking, jízda na vozíku, procházky, pěší turistika, eliptický trenažér, tenis, fotbal, golf, chůze do schodů, atletika, basketbal, stolní tenis, volejbal, squash, americký fotbal, házená, padel, baseball, plážový volejbal, ragby, kriket, frisbee, pozemní hokej, lakros, cyklistika, závodní cyklistika, horská cyklistika a virtuální cyklistika.
Až se zaregistruješ k této výzvě, můžeš přizvat i svoje kamarády. Není to nic složitého. Pomocí tlačítka Share v aplikaci adidas Running jim pošli pozvánku s odkazem. Svoje sportovní aktivity můžeš také sdílet na sociálních sítích s hashtagem #movefortheplanet.
Znamená to, že za každých 10 minut pohybu, které zaznamenáš od 1. června do 12. června v rámci výzvy move for the planet, daruje společnost adidas částku 1 € organizaci Common Goal na projekty, které vzdělávají komunity v oblasti udržitelnosti prostřednictvím sportu, a to až do celkové výše 1,5 milionu €.
Značka adidas spolupracuje s organizací Common Goal na vzdělávání komunit v oblasti udržitelnosti prostřednictvím sportu. Vybrali jsme projekty z celého světa, které povedou k tomuto společnému cíli. Další informace najdeš na webu www.common-goal.org.