Icons/Social/GoogleCreated with Sketch.
adidas
DORUČENÍ ZDARMA NAD 700 KČ A VRÁCENÍ ZBOŽÍ DO 100 DNÍ

adidas Ultraboost Boty

(134 produktů)

ULTRABOOST 20

Ultraboost 20 přichází s revolučním svrškem Primeknit. Pomocí technologie Tailored Fibre Placement (TFP), která spočívá v přesném a cíleném umístění vláken, vytváříme vysoce funkční lehký svršek. Precizním umístěním vláken dosahujeme zpevnění přesně v těch místech, kde je to nejvíc potřeba.
1 / 3
Strana:z 3

Ultraboost

Správná běžecká obuv dokáže divy. Pomůže ti dosáhnout běžeckých cílů bez ohledu na to, jestli běháš v městském prostředí, na trenažéru v posilovně nebo na blátivé lesní cestě. Boty Ultraboost s přiléhavým svrškem a technologií Boost naplní tvé kroky energií a dopřeje ti naprosto úžasný zážitek z běhu. Model Ultraboost jsou navržené tak, aby při běhu kopírovaly přirozený pohyb nohy. Díky pokročilým technologiím ti zaručí maximální pohodlí a lepší návratnost energie než kdy dřív. Přiléhavá střední část boty využívá technologii motion weave ze spojených vláken, které nabízejí vyvážený poměr zpevnění a flexibility. 3D konstrukce paty nebrání přirozenému roztahování paty při došlapu a napomáhá optimálnímu rozložení tlaku. A konečně, vylepšená mezipodešev s technologií Boost navrací při běhu o 20 % energie víc než dřív.

Navržená s vylepšenou technologií Boost. Vytvořená pro maximální návratnost energie a výkon. Ultraboost spojuje mezipodešev Boost s prvkem Torsion Spring. Výsledek? Obuv naplní tvé kroky energií víc než kdy předtím.

VYLEPŠENÁ MEZIPODEŠEV BOOST
První Ultraboost překvapily mezipodešví Boost. Nyní se vrací v ještě lepší verzi! Při navrhování nové verze Ultraboost jsme se zaměřili na maximální návratnost energie.
3D KONSTRUKCE PATY
Ultraboost se pyšní novou konstrukcí paty – v tandemu s odpružením Boost zpevní nohu přesně tam, kde je to třeba.