alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

EDICE UNIFORIA

Oslavme návrat k fotbalu.

Edice Uniforia

 
[57]
1 / 2
Strana:z 2

Edice adidas Uniforia

Ať už je tvůj herní styl jakýkoliv, v edici Uniforia najdeš kopačky, které ti pomohou posunout se dál. Dekády vývoje, zkušeností a pečlivého testování zaručují, že naše kopačky disponují těmi nejmodernějšími technologiemi pro skutečně revoluční cit pro míč, precizní zákroky, rychlost a obratnost. Které kopačky z nové edice budou ty pravé: Copa, Predator, X nebo Nemeziz?

Ukaž, co v tobě je. Ať už je tvůj herní styl jakýkoliv.

Pevný povrch, suchý trávník, mokrý trávník, umělý trávník, hala – každý povrch má svá úskalí. Máme podešve specificky navržené pro každý povrch. A pro fotbalisty, kteří potřebují univerzální kopačky pro více druhů povrchů, máme kopačky s novou Multi Ground podešví. Vyber si ty pravé kopačky z edice Uniforia Pack.