adidas
DORUČENÍ ZDARMA NAD 700 KČ A VRÁCENÍ ZBOŽÍ DO 100 DNÍ
Objednej si zboží online a vyzvedni si ho v prodejně

Bundy a Kabáty pro Ženy

 
[204]

Pro aktivní životní styl i za nepříznivého počasí. adidas bundy a kabáty pro ženy jsou navržené pro aktivní životní styl i do městské džungle. Kombinují špičkové outdoorové technologie se streetovým stylem.

1 / 5
Strana:z 5

DÁMSKÉ BUNDY

Naše tělo si potřebuje udržovat svou optimální teplotu. Na to je důležité myslet zejména při outdoorových sportovních aktivitách, kdy jej vystavujeme různým povětrnostním podmínkám a dáváme mu při pohybu pořádně zabrat. V takové situaci si pomáháme funkčním oblečením. Správně vybraná dámská sportovní bunda ti umožní cvičit, trénovat a pobývat venku za každého počasí. Ty rozhoduješ o tom, kdy si zasportuješ, ne rozmary počasí.

Výhody dámské sportovní bundy

Bunda je důležitým členem rodiny sportovního oblečení. Její výhody oceníš během chladných dní nebo v momentě, kdy ti při sportování zrovna nevyjde počasí. Dámská sportovní bunda představuje ochranu před vlivy nepříznivého počasí. Bundy adidas poskytují maximální možnou ochranu těla před chladem, deštěm, větrem či jinými nepříjemnými výkyvy počasí. Přitom dámská bunda uchovává vlastnosti oblečení, které máš pod ní. Pokud si bundu nevybereš správně, může ti to způsobit nepříjemný pocit z mokrého oblečení, nepohodlí a zimu po těle.

Výběr dámské sportovní bundy

Při výběru sportovní bundy by v centru pozornosti měly být vlastnosti, jako jsou nepromokavost, odolnost vůči větru, prodyšnost a tepelná odolnost. Nepromokavá bunda zabrání promočení spodních vrstev, proto značka adidas nabízí bundy s vodoodpudivou úpravou. Odolnost vůči větru tě chrání před chladem. Větrovky adidas používají například větruvzdornou tkaninu Climastorm. Prodyšná bunda umožní tělesným výparům odcházet od těla. Bundy adidas mají příjemný prodyšný prvek Climacool, který ti i za horkého počasí nabídne pocit chladu a sucha. Tepelná odolnost se stará o to, aby tělesné teplo neproudilo ven. Za tímto účelem jsme vyvinuli například prvotřídní komorovou konstrukci Conextbaffles. Komory Conextbaffles jsou vetkané přímo do materiálu a spojeny bez dalšího šití, takže drží výplň na správném místě a umožňují lepší ochranu před vlhkostí a větrem. U bund adidas se setkáš také s dalšími praktickými technologiemi – hřejivou a lehkou izolací Climaheat či materiálem Climaproof, který zajišťuje prodyšnou ochranu před vodou, větrem a extrémním počasím.