alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
DORUČENÍ ZDARMA NAD 700 KČ A VRÁCENÍ ZBOŽÍ DO 100 DNÍ
Svět adidas, všechny sporty a styly
adidas

Cvičební kalhoty dámské

 
[85]
1 / 2
Strana:z 2

Ukaž velkolepý výkon aneb cvičební kalhoty dámské

Vyrazíš si ráda do posilovny? Pak určitě víš, jak nepříjemný dokáže být pot. Nejen k tomuto účelu můžeš využít cvičební kalhoty dámské. Rozhodně je oceníš při náročných cvicích, jako jsou dřepy nebo výpady. Aby ses v nich cítila co možná nejpohodlněji, přichází v úzkém příjemném střihu, který přirozeně přilehne k tělu. Dámské kalhoty do posilovny navíc s ohledem na materiál, respektive recyklovaný polyester, pomáhají šetřit zdroje a snižovat emise. Budeš mít nejen dobrý pocit z pohodlí, tepla a sucha, které ti poskytnou. Zároveň tě bude hřát, že jsi pomohla přírodě. Vylepši si svůj trénink novým oblečením od adidas a zboř veškeré hranice.

Dámské kalhoty do posilovny co tě udrží v bezpečí

Při cvičení v posilovně samozřejmě nejde jen čistě o pohodlí. Oblečení musí být také plně funkční, což sportovní dámské kalhoty adidas splňují do puntíku. Nejen, že odvedou pot od těla, ale zároveň tě podrží při velkém výkonu a zabrání svalovým zraněním. Cvičební kalhoty dámské ti tak umožní maximální soustředění při tréninku i závodě, které tak moc potřebuješ. Rozloučíš se se všemi rušivými elementy a jediné, co ti zbude, bude pořádně zabrat a trénovat jako nikdy předtím. Dámské sportovní tepláky ale nejsou jen čistě o tréninku. Oceníš je i při regeneraci jako pohodové oblečení na doma. 

Ikonické 3-Stripes v mnoha podobách

Výběr nových kalhot do posilovny bys měla provádět hlavně na základě svého přesvědčení. Nabídka adidas je rozřazené přehledně podle sportů, ke kterým dané kalhoty sednou nejvíce. Kromě účelu používání je samozřejmě třeba vybrat také design. I těch se ti dostane pod ruku celá řada. Od těch nejjednodušších a jednobarevných až po složitější, které v sobě kombinují kromě zajímavých vzorů také více barev. Pokud hodláš cvičit v uzavřených prostorech, pravděpodobně nebudeš tolik potřebovat dlouhé nohavice. Mnohem více totiž oceníš praktické tříčtvrteční cvičební kalhoty dámské. Připravena na výkon?