adidas
DORUČENÍ ZDARMA NAD 700 KČ A VRÁCENÍ ZBOŽÍ DO 100 DNÍ
Objednej si zboží online a vyzvedni si ho v prodejně

Dámské kalhoty

 
[213]

Dámské kalhoty ve sportovním stylu pro příjemné pohodlí. Kalhoty adidas kombinují autentické designy s historií a moderní přístupy k tvorbě funkčního oblečení. Bohatá kolekce nabízí modely na sport, cesty i relax.

1 / 5
Strana:z 5

DÁMSKÉ KALHOTY ADIDAS

Jen stěží bychom v dámském šatníku hledali praktičtější kousek, než jsou sportovní kalhoty a tepláky. Skvělé jsou samozřejmě na nejrůznější sportovní aktivity, ale mají i řadu jiných využití. Tepláky a sportovní kalhoty už dávno nejsou něčím, co nosíme jen na doma či na cvičení. Současné trendy a uvolněná atmosféra v módě umožňuje nosit tepláky na běžný den. Je to moderní. Letí kombinace sportovních a elegantních kousků. Značka adidas přináší bohatý výběr stylových a kvalitně zpracovaných dámských sportovních kalhot, které byly navrženy na sportovní aktivity, výlety, do města či pohodlné domácí nošení.

Výhody dámských sportovních kalhot

Jedna z největších předností sportovních kalhot je to, že jsou prostě a jednoduše mimořádně pohodlné. Na jejich výrobu byly použity funkční materiály, které dobře sají pot, jsou prodyšné a ochrání tě před rozmary počasí. Propracované střihy ti umožňují svobodně se pohybovat. Dámské kalhoty adidas navíc mají ikonické a stylové provedení. Vybadat v nich budeš skvěle na sportovištích, ve městě, na cestách i ve volném čase.

Vlastnosti dámských sportovních kalhot adidas

V kolekci dámských kalhot adidas nenajdeš nic jiného než prvotřídní materiály, propracované střihy a prvky pokročilé oděvní technologie. Výběr střihů, barev a stylů je opravdu bohatý. Většina dámských sportovních kalhot adidas je vyrobena s ohledem na životní prostředí. Mnoho modelů je vyrobeno z recyklovaných materiálů, které pomáhají šetřit zdroje a snižovat emise. Dalším hojně využívaným matriálem je bavlna a organická bavlna. Značka adidas spolupracuje s iniciativou Better Cotton, která usiluje o globální zlepšení podmínek pěstování bavlny. Řada sportovních kalhot a tepláků adidas se může pyšnit funkčními technologiemi. Kupříkladu bezešvý úplet adidas Primeknit pohodlně přilne k tělu a zajišťuje cílenou svobodu pohybu a odvod potu. O odvod vlhkosti se stará také savá tkanina Climalite. Outdoorové sportovní kalhoty oplývají speciální povrchovou úpravou, která odpuzuje vodu, takže tě ani špatné počasí nevyřadí ze hry.