alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Výměna zboží

Objednala sis špatnou velikost? Zboží můžeš zdarma vyměnit do 30 dnů od obdržení objednávky.

Jak vyměnit zboží

Produkty k výměně by měly být v pořádku. Ujisti se, že jsi z produktů neodstřihl/a štítky. Zabal všechny produkty do původního obalu.

Výměnu zboží můžeš zahájit na webu nebo v aplikaci a postupovat podle pokynů. Před odevzdáním balíku na odběrném místě obdržíš všechny potřebné údaje.

Balíček odevzdej do 5 dnů od oznámení, že chceš zboží vyměnit. K výměně zboží využij dopravce, který je uveden na štítku pro výměnu, aby ti nevznikly žádné náklady.

Nákupy v prodejnách

Koupil/a jsi produkty v některé z našich prodejen? Produkty lze vyměnit pouze na stejné prodejně.

Další pokyny

Produkt lze vyměnit pouze jednou. Pokud se ti stále nelíbí, můžeš ho vrátit a objednat si něco jiného.

Přizpůsobené produkty

Jedinečné produkty, které byly vytvořeny speciálně pro tebe, nelze vyměnit. Má produkt výrobní vadu? Obrať se na nás prosím.

Omezený počet

Některé exkluzivní produkty nelze vyměnit. Při objednávce se tyto informace dozvíš. Pokud ti produkt nesedí, doporučujeme ho vrátit (do 14 dnů od doručení objednávky) a objednat jinou velikost.

POMOHL VÁM TENTO ČLÁNEK?

Zákaznický servis

Nemůžeš najít to, co hledáš? Spoj se s námi a my ti pomůžeme.


Po – Pá: 08:00 až 18:00