alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Přeskočit na hlavní obsah
adidas

ZÍSKEJ NĚCO NAVÍC OD SVÉ OBLÍBENÉ ZNAČKY

Když se staneš členem adiClub, získáš to nejlepší od adidas, včetně modelů určených pouze pro členy, přístupu k exkluzivním výprodejům, speciálním akcím a podobně. Tento členský klub adidas tě odmění, když budeš dělat to, co miluješ. Přidej se k nám už dnes, získej všechny výhody a zpříjemni si cestu za svými cíli.
MODELY POUZE PRO ČLENY

Prohlédni si naše nové modely, ke kterým mají přístup pouze členové adiClub.

ODMĚNY V ADICLUB

Kupóny, slevy, doručení zdarma a mnohem víc.

SPECIÁLNÍ PŘÍSTUP

VIP lístky, přístup k HYPE produktům, setkání s partnery adidas.

NEZAPOMENUTELNÉ CHVÍLE PRO ČLENY

Podívej se, jaké momenty v loňském roce patřily mezi ty nejlepší. Staň se členem klubu a příště u toho můžeš být i ty!

SBÍREJ ODMĚNY KDYKOLI A KDEKOLI

S aplikací adidas ti nic zajímavého v adiClub neuteče, ani produkty určené pouze pro členy nebo nejnovější nabídky a ceny. Navíc nám můžeš sdělit svůj názor, psát recenze a získat přístup ke všem novým modelům.

BĚHEJ. TRÉNUJ. ZLEPŠUJ SE.

Trénuj se sportovci adidas v aplikacích adidas Training a adidas Running. Získej okamžitý přístup k našim fitness aplikacím a pořiď si to nejlepší sportovní vybavení za zvýhodněné ceny v adiClub.

PŘÍSTUP. CONFIRMED.

Nejžádanější nové modely adidas Originals a modely v limitovaných edicích jsou nejprve dostupné pouze pro členy adiClub a výhradně v aplikaci CONFIRMED.

ZÍSKEJ NĚCO NAVÍC OD SVÉ OBLÍBENÉ ZNAČKY

Staň se členem adiClub a získej okamžitý přístup k řadě klubových výhod. Stačí jedno kliknutí a budeš moct využívat doručení zdarma, slevy pouze pro členy, přednostní přístup a další výhody.